حجم بازی COD: Infinite Warfare و Modern Warfare Remastered بر روی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان مشخص شد

۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸

اخیرا حجم دو عنوان از سری Call Of Duty که قرار است چندی دیگر منتشر شوند بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان مشخص شده است. با گیمفا همراه باشید.

گرچه از قبل حجم دو بازی Call Of Duty: Infinite Warfare و Call Of Duty: Modern Warfare Remastered مشخص شده بود ولی با این حال اکتیویژن با جزئیاتی بیشتر تصمیم به مشخص کردن حجم این دو بازی موردانتظار گرفت.

حجم بازی در آینده با تمام بسته‌های الحاقی و محتویات دانلودی به ۱۳۰ گیگابایت خواهد رسید اما شما برای اجرای بازی ملزم به دریافت چنین حجمی نخواهید بود.

در طی یک گزارش مشخص شده که حجم بازی Call Of Duty: Infinite Warfare بر روی پلی‌استیشن ۴ با توجه به منطقه شما، بین ۴۵ گیگابایت تا ۵۴ گیگابایت خواهد بود و بازی Call Of Duty: Modern Warfare Remastered نیز ۳۸ گیگابایت حجم خواهد داشت.

همچنین بر روی ایکس‌باکس وان نیز برای اجرای Call Of Duty: Infinite Warfare نیازمند به ۵۳ گیگابایت و برای اجرای Call Of Duty: Modern Warfare Remastered نیز نیازمند ۴۶ گیگابایت فضای خالی خواهید بود.

بازی Call Of Duty: Infinite Warfare و Modern Warfare Remastered در تاریخ ۴ نوامبر (۱۴ آبان) برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید