پرفروش‌ترین‌های بریتانیا: Skyrim و Titanfall 2 قادر به سرنگونی Battlefield 1 نیستند

۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۸
اولین تصویر مربوط به محتوای دانلودی جدید بازی Battlefield 1 منتشر شد

بازی Battlefield 1 در دومین هفته متوالی توانست در صدر جدول پرفروش‌ترین‌های بریتانیا باقی بماند. با توجه به گزارشات، برخلاف Battlefield 4 و ۳، این نسخه از Battlefield در دومین هفته عرضه خود کاهش فروش قابل توجهی نداشته است.

بازی The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition که توسط بتسدا منتشر شده، در هفته اول انتشار خود توانست در رتبه دوم قرار بگیرد. با این وجود که نتوانست به صدر جدول دست یابد، اما فروش نسخه بازسازی شده Skyrim قوی بود. با توجه به گزارشات، The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition بهترین فروش را در هفته اول عرضه خود در سری  Elder Scrolls داشته است.

Titanfall 2 هم در هفته اول عرضه خود به رتبه چهارم دست یافت. نسخه اول این سری در هفته اول عرضه در رتبه اول قرار گرفته بود اما Titanfall 2 با وجود اینکه برای پلتفرم‌های بیشتری در دسترس قرار گرفت، قادر به تکرار این موضوع نشد.

بازی‌های جدید دیگری که به جدول آمده، عنوان Farming Simulator 17 است که در رتبه ۵ و Dragon Ball Xenoverse 2 در رتبه ۷ قرار دارند. World of Final Fantasy با دست‌یابی به رتبه ۱۱، نتوانست به ۱۰ عنوان پرفروش هفته برسد.

در ادامه می‌توانید لیست کامل را مشاهده کنید البته این جدول شامل فروش دیجیتالی بازی‌ها نمی‌شود بنابراین با حساب آن‌ها احتمال تغییر در جدول وجود دارد:

به تفکیک پلتفرم‌ها

پلی‌استیشن ۴

ایکس‌باکس وان

رایانه‌های شخصی

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید