گیفت کارت
گیفت کارت

تلاش شرکت الکترونیک آرتز برای برطرف سازی مشکل سرویس Origin در بعضی از کشورها

۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۲
تلاش شرکت الکترونیک آرتز برای برطرف سازی مشکل سرویس Origin در بعضی از کشورها

به‌تازگی مشکلاتی در ورود به سرویس Origin شرکت الکترونیک آرتز در چند کشور به وجود آمده که به دنبال این اتفاق این شرکت مدعی شده است که در حال رفع و بررسی این نارسایی‌ها می‌باشد. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

دیروز شرکت الکترونیک آرتز بدون هیچ سروصدایی سرویس Origin را در کشور میانمار بصورت کامل از دسترسی خارج کرد، به دنبال این اتفاق اعتراضات شدیدی صورت گرفت و شرکت الکترونیک آرتز نیز در واکنش به این اتفاق بیانیه‌ای صادر کرد، در این بیانیه اعلام شده است که سرویس Origin به زودی در دسترسی کاربران کشور میانمار قرار می‌گیرد.

نماینده شرکت الکترونیک آرتز در این رابطه می‌گوید:

ما در حال تلاش برای بازگرداندن سرویس Origin به کاربران خود در کشور میانمار هستیم. ما از همه کسانی که این نارسایی موجب آزرده شدن آنها شده است عذرخواهی می‌کنیم و بزودی خبرهای جدیدی در این رابطه منتشر می‌کنیم.

کاربران Origin کشور میانمار دیروز در هنگام ورود به این سرویس با پیغام امکان دسترسی وجود ندارد ( Access Denied ) روبرو شده‌اند و به دنبال آن سرویس Origin به طور کامل در این کشور از دسترس خارج شده است.

به نظر می‌رسد شرکت الکترونیک آرتز تصمیم گرفته بود بخاطر موضوع تحریم‌های کشور آمریکا بر علیه میانمر، سرویس Origin را در این کشور از دسترس خارج کند اما تحریم‌های این کشور در تاریخ ۷ ماه اکتبر برداشته شد.

گزارشاتی دیگر حاکی ازاین است که این نارسایی‌ها در کشور ایران نیز به وجود آمده است. به نظر می‌رسد دلیل این مشکلات همان تحریم‌هاست و کشورهایی مانند کوبا، ایران، میانمار، کره شمالی، سودان، سوریه و اوکراین با این مشکلات در سرویس Origin روبرو هستند.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید