طعنه سنگین سازندگان Battlefield 1 در توییتر به بازی Call of Duty: Infinite Warfare

۹ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۱
طعنه سنگین سازندگان Battlefield 1 در توییتر به بازی Call of Duty: Infinite Warfare

به‌تازگی شرکت الکترونیک آرتز در حساب توییتر بازی Battlefield 1 پست معنی داری منتشر کرده است که بسیاری بر این باورند منظور این پست طعنه به رقیب سنتی خود، سری بازی‌های Call of Duty می‌باشد. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

رقابت بین دو سری بزرگ Battlefield و Call of Duty همیشه بحث داغ بازیبازان بوده است، پس از انتشار بازی Battlefield 1، حال نوبت به عرضه بازی Call of Duty: Infinite Warfare رسیده است تا رقابت بیم این دو بازی به نقطه اوج خود برسد.

اگر نگاهی به گذشته کنیم، سری بازی‌های Call of Duty همیشه برتری نسبی در زمینه فروش نسبت به همتای خود داشته است اما امسال شرایط فرق کرده است، Battlefield 1 پس از عرضه به شدت مورد استقبال خوبی هم از سوی منتقدان و هم از سوی بازیبازان قرار گرفت و در نتیجه فروش بسیار عالی نیز داشت اما در آن سوی میدان سری جدید Call of Duty با انتقادهای فراوانی روبرو شده است و از این رو شاید بتوانیم از همین حالا برنده نبرد امسال بین این دو سری بزرگ را بازی Battlefield 1 بنامیم!

شرکت الکترونیک آرتز به تازگی پستی در حساب توییتر خود منتشر کرده است که حاوی کلیپ کوتاهی می‌باشد، موضوع کلیپ از این قرار بود که یک تیم برابر تیم دیگر در طی نبردی در بازی Battlefield 1 پیروز می‌شود، تیم بازنده بسیار بی‌برنامه و ناهماهنگ جلوه داده شد. در پایان کلیپ شما با این جمله مواجه می‌شوید، ” به نظر می‌رسد بازیکنان تیم بازنده از یک بازی شوتر اول شخص دیگری دیگر آمده باشند. ” الکترونیک آرتز نام بازی موردنظر را فاش نکرد اما نیازی هم به این کار نبود، منظور آنها کاملا واضح بود!

بازی Battlefield 1 هم‌اکنون برای رایانه‎های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترسی قرار دارد و بازی Call of Duty: Infinite Warfare قرار است در تاریخ ۴ ماه نوامبر بر روی همین پلتفرم‌ها عرضه شود.

 

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید