درو مک‌کوی: تاریخ عرضه Titanfall 2 مدت‌ها پیش مشخص شده بود

۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۷
تصاویر جدیدی از قسمت تک نفره و چندنفره بازی Titanfall 2 منتشر شد

تاریخ عرضه بازی Titanfall 2 (28 اکتبر) در میان تاریخ عرضه دو رقیب قدیمی یعنی Battlefield 1 (21 اکتبر) و Call of Duty: Infinite Warfare (4 نوامبر) قرار دارد و منجر به ایجاد این حدس و گمان شده است که شرکت الکترونیک آرتز با این کار قصد داشته است تا با عرضه دو بازی شوتر پیش از زمان عرضه رقیب قدیمی خود یعنی Call of Duty، برای آن مشکلاتی ایجاد کند اما برخی معتقدند که این شرکت با این کار به فروش بازی Titanfall 2 صدمه زده است گرچه شرکت الکترونیک آرتز در گذشته اعلام کرده بود که نگرانی در مورد عرضه بازی Titanfall 2 در میان دو شوتر دیگر ندارد.

درو مک‌کوی (Drew McCoy) به عنوان تهیه کننده بازی Titanfall 2 در مصاحبه جدید خود با PlayStation Lifestyle اعلام کرد که یک بازی خب، مورد توجه قرار می‌گیرد. او گفت:

در حقیقت من نمیدانم که تصمیم‌گیری در مورد تاریخ عرضه بازی Titanfall 2 از کجا آمده است، من تنها این را می‌دانم که این تصمیم‌گیری از مدت‌ها قبل گرفته شده بود و تغییری در آن ایجاد نشده است. من واقعاً نگران این موضوع نیستم.

ما در تلاش بودیم که نگرانی در این خصوص نداشته باشیم، زمانیکه شما در مورد عملکرد سایر بازی‌ها در زمان انتشارشان فکر کنید و به آن اهمیت دهید، این موضوع منجر به نگرانی شما خواهد شد. در نهایت ما بازی را عرضه خواهیم کرد که احساس خوبی در مورد آن خواهیم داشت و از اجرای آن لذت می‌بریم و به آن افتخار می‌کنیم، تا زمانیکه این کار را انجام دهیم فکر می‌کنم که ما مخاطبین مخصوص به خود را خواهیم داشت. اهمیت ندارد که بازی شما در چه زمانی عرضه شود، یک بازی خوب، مورد توجه قرار خواهد گرفت.

 

دو بازی Battlefield 1 و Titanfall 2 با اختلاف یک هفته‌ای عرضه می‌شوند، بازی Battlefield 1 در تاریخ ۲۱ اکتبر عرضه شد و بازی Titanfall 2 امروز انتشار خواهد یافت و بازی Call of Duty: Infinite Warfare نیز در تاریخ ۴ نوامبر، یعنی یک هفته بعد از عرضه بازی Titanfall 2 عرضه خواهد شد!

گزارش مالی شرکت الکترونیک آرتز در تاریخ ۱ نوامبر (۱۱ آبان ماه) ارائه خواهد شد، در آن زمان اطلاعات بیشتری در مورد عملکرد دو بازی Battlefield 1 و Titanfall 2 بدست خواهیم آورد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید