به مناسبت اولین تولد بازی Halo 5، سازندگان محتوای دانلودی جدیدی برای این عنوان منتشر خواهند کرد

۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۴
به مناسبت اولین تولد بازی Halo 5، سازندگان محتوای دانلودی جدیدی برای این عنوان منتشر خواهند کرد

بازی محبوب Halo 5: Guardians در این هفته یکساله می‌شود و به همین مناسبت بزودی محتوای دانلودی جدیدی برای این عنوان منتشر می‌گردد. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

از روز عرضه بازی Halo 5: Guardians تا به الان، مایکروسافت بروزرسانی‌های رایگان متنوعی برای این بازی منتشر کرده است که شامل ۱۵ نقشه، ۶ حالت بازی و موارد مختلف دیگری می‌شود. نکته مهم این است که هنوز هم مایکروسافت از حمایت و پشتیبانی این بازی دست نکشیده است. به‌تازگی جاش هولمز، رییس شرکت ۳۴۳ اینداستریز، به مناسبت بزرگداشت اولین سالگرد عرضه بازی Halo 5: Guardians با انتشار پستی اعلام کرده است:

ما هنوز به طور کامل کارمان با Halo 5: Guardians تمام نشده است.

با توجه به شنیدن این خبر در آینده می‌توانیم منتظر اضافه شدن نقشه‌های جدید به بازی، بهبود قسمت Forge، پیشرفت در نمای دید بازی و ایجاد قابلیت اضافه شدن به بازی‌های آنلاین دلخواه در کنسول ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ در رایانه‌های شخصی باشیم علاوه براین شرکت ۳۴۳ اینداستریز برنامه‌هایی برای بهبود در قسمت ایجاد بازی‌ها ( matchmaking ) و سرورهای Halo 5 در سر دارد. با توجه به گفته جاش هولمز در آینده بسیار نزدیک جزییات بیشتری از بروزرسانی بعدی بازی در اختیار علاقه مندان قرار می‌گیرد.

این اولین باری نیست که شرکت ۳۴۳ اینداستریز به محتوای دانلودی جدید Halo 5: Guardians اشاره می‌کند، پیش از این در تاریخ ۵ ماه سپتامبر سازندگان بازی در خبری اعلام کردند که در آینده خبرهای خوب بیشتری در راه است. با توجه به علاقه طرفداران به بازی Halo 5: Guardians به نظر می‌رسد که سازندگان به پشتبیانی خود از این عنوان همچنان ادامه خواهند داد.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید