عرضه کنسول سوئیچ منجر به عدم عرضه ۳DS نخواهد شد

۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۴

یکی از نکاتی که در مورد کنسول نینتندو سوئیچ وجود دارد، قابلیت استفاده از آن در خانه یا در خارج از آن می‌باشد. شرکت نینتندو در حال حاضر کنسول ۳DS را که تقریباً از قابلیت کنسول سوئیچ برخوردار است را دارا می‌باشد و شاید این فکر برای برخی از افراد ایجاد شده باشد که عرضه کنسول سوئیچ منجر به آن خواهد شد که شرکت نینتندو از کنسول ۳DS چشم‌پوشی کند.

در صحبت با Bloomberg از آقای تاتسومی کیمیشیما (Tatsumi Kimishima) به عنوان رئیس شرکت نینتندو پرسیده شد:

آیا شما ارائه کنسول ۳DS را متوقف خواهید کرد؟

کیمیشیما نیز اعلام داشت که فروش کنسول ۳DS نه تنها خاتمه نخواهد یافت بلکه فروش آن بهبود خواهد یافت. کیمیشیما اعلام کرد:

کنسول ۳DS به پیشرفت خود ادامه خواهد داد. با آنکه ممکن است عرضه کنسول سوئیچ تاثیراتی برروی ۳DS داشته باشد اما من فکر می‌کنم که عرضه کنسول ۳DS در فرم خود ادامه خواهد داشت.

در مورد کنسول سوئیچ نیز آقای کیمیشیما اعلام کرد:

ما تنها بدنبال یک جانشین برای کنسول‌های Wii U یا ۳DS نیستیم. هدف اصلی ما پاسخ به این سوال بود که “چه تجربه جدیدی را می‌توانیم خلق کنیم؟” و تصمیم گرفتیم که این‌بار برروی چیزی کار کنیم که هم قابلیت کار در خانه را داشته باشد و هم قابلیت استفاده در بیرون از آن و امکان اجرای بازی‌ها با افراد مختلف را محیا کند.

در این مصاحبه همچنین از آقای کیمیشیما پرسیده شد که اگر کنسول سوئیچ دارای قابلیت‌های واقعیت مجازی است، بنظر نمی‌رسد که در زمان عرضه آن یعنی در ماه مارس سال ۲۰۱۷ در دسترس باشد. کیمیشیما نیز در پاسخ اعلام کرد که نمی‌توان چیزی را برای آینده رد کرد. او گفت:

اگر سوال شما این باشد که چنین امکانی در آینده امکان‌پذیر خواهد شد یا خیر، نمی‌توان مشخصاً گفت خیر. چیزیکه باید به آن توجه کنیم این است که در چه شرایطی از این دستگاه برای اجرای بازی‌ها استفاده خواهد شد. این موضوع به مشخصات سیستم بستگی دارد. نمی‌توانم بگویم که ما هیچ علاقه‌ای به بحث واقعیت مجازی نداریم چون واقعیت مجازی راه‌های جدیدی را برای اجرای بازی‌ها در اختیار ما قرار می‌دهد اما این بستگی به بازی خواهد داشت که اجرا خواهد شد و اینکه این بازی چگونه اجرا خواهد شد، این چیزی است که در زمان اجرای بازی متوجه آن خواهید شد. بازی‌های ما عناوینی هستند که برای مدت زمان طولانی اجرا خواهند شد.

کنسول نینتندو سوئیچ در ماه مارس سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • hosein49 گفت:

  واقعا فاز اونایی که این کنسول رو می خرن نمی دونم عین همون بازیا واسه موبایل و تبلت هست Thinking

  0
  0
 • mahdi m77 گفت:

  نینتندو کی میخواد ادم شه یه کنسول قدرتمند بسازه نمیدونم
  ایا قدرت در کنار خلاقیت اشکالی داره!
  هنوز تو فاز نسل ۷ موندن ولی بعیده دیگه اون وضعیت تکرار شه!

  0
  0
 • Gameresaade گفت:

  دنیا چندتا کنسول قدرتمند نیاز داره مگه؟؟ همین الان شیش تاش هس
  نینتندو باید احمق باشه بخواد وارد بازاری بشه که سونی قبضش کرده . به جاش به بازار خودش میرسه که اصلن کوچیک هم نیس . بازاری که مال خودشه ، یه فن بیس خیلی بزرگ داره واسه خودش
  بعدم نینتندو استودیوهایی مثل سونی نداره که بازیای پر زرق و برق اونجوری بسازن براش ، که البته داشتن این استودیوها هم زرتی نیس ، دس کنه تو جیبش چندتا بخره . همچین چیزی سال ها سرمایه گذاری نیاز داره ( شدنی بود ، مایکروسافت تو همین نسل هشت میکرد )
  نینتندو بیاد کنسول قدرتمندی عرضه کنه که انحصاریای بزرگ و پرزرق و برق نداره و همون چیزایی رو اجرا میکنه که رو پلی استیشن و ایکس باکس و پی سی هست ، رسما آشغال تولید کرده . کی حاضر بقیه رو ول کنه همچین چیزی بخره؟
  نینتندو بازیایی مثله زلدا و ماریو داره که نیازی به قدرت زیاد ندارن اصلن
  بعدم‌ یه کم اقتصادی تر و کلی تر به صنعت گیم نگا کنیم میبینیم که به هرحال صنعته . یعنی پول ساختن . به نظرم نینتندو با سوئیچ کلی پول میسازه

  0
  0
  • jillvalentine گفت:

   این شرکت ا.شغا.ل تولید نمیکنه خلاقیت تولید میکنه
   چیزی که شرکتای دیگه در توانشون نیست
   نینتندو از قدیمی های صنعت گیم هست خیلی قبل تر سونی
   شرکتی با اصل و نسب یا به قول معروف پدر و مادر دار
   نینتندو نیازی به کنسول قدرتمند نداره سخت کنسول جدید پاپسخگوی نینتندو و خریداران کنسول هست
   شرکتی که انحصاریهای ناب خودش رو داره No

   0
   0