بتسدا در حال بررسی مشکل مربوط به صدای نسخه بازسازی شده بازی Skyrim می‌باشد

۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۷
The Elder Scrolls

با عرضه نسخه بازسازی شده بازی The Elder Scrolls V: Skyrim در روز جمعه، برخی از کاربران گزارشاتی در مورد وجود مشکل برای صدای این بازی ارسال کرده‌اند.

خوشبختانه شرکت بتسدا گزارش مربوط به مشکل صدای این بازی را دریافت کرده است و یکی از کارکنان این شرکت در Reddit اعلام کرده است:

ما در حال حاضر برروی برطرف‌سازی مشکل ایجاد شده کار می‌کنیم و امیدواریم که تا هفته آینده بروزرسانی را برای آن ارائه نماییم.

با آنکه باید مدت زمانی را برای ارائه راه‌حلی جهت برطرف‌سازی مشکل موجود از سوی بتسدا صبر کنید اما طبق گزارش سایت پی‌سی گیمر، برخی از افراد هم اکنون راه‌حلی را برای برطرف نمودن یا حداقل بهبود این مشکل ارائه کرده‌اند. یکی از کاربران سایت Reddit به نام TI36X اعلام کرده است:

من فایل Sounds.bsa را از بازی Skyrim اصلی خود خارج نمودم، آن را با ۷zip فشرده کرده و آن را با NMM در درون SSE نصب کردم. بنظر می‌رسد که اینکار مشکل را برطرف نموده باشد.

در bsa دو پوشه وجود دارد، صدا (Sound) و موسیقی (Music)، تنها آنها را آرشیو و با Nexus Mod Manager نصب کنید.

راه‌حل‌های دیگری نیز برای برطرف نمودن مشکل صدای این بازی وجود دارد که در سایت پی‌سی گیمر قرار داده شده‌اند اما بهتر است که تا زمان ارائه بروزرسان رسمی برای این مشکل صبر نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید