تماشا کنید: Crash Bandicoot در نمایش تلویزیونی Skylanders Academy صحبت می‌کند

۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۳

نمایش تلویزیونی Skylanders Academy در نتفلیکس پخش شد و Crash Bandicoot هم در آن حضور دارد. برخی از مردم با دیدن این نمایش شگفت‌ زده شدند زیرا Crash Bandicoot در آن صحبت می‌کند.

از لحاظ تاریخی، با این وجود که Crash Bandicoot در یک تبلیغ تلویزیونی قدیمی هم صحبت می‌کرد، اما آن را به‌صورت بی‌صدا و لال می‌شناسند. در حال حاضر هم به لطف حضور او در Skylanders Academy مجددا شاهد صحبت کردن وی هستیم.

خوشبختانه یک شخص برخی از سکانس‌های او را در یوتیوب آپلود کرده است. از آنجا که این شخصیت یک استرالیایی بوده، شما می‌توانید مشاهده کنید که لهجه بسیار سنگین استرالیایی دارد.

طراحی Crash Bandicoot به خوبی صورت گرفته گرچه با توجه به نظرات یوتیوب، صدای در نظر گرفته شده به او نمی‌آید. برخی از مردم فکر می‌کنند صداگذاری Crash Bandicoot اشتباه به‌نظر می‌رسد، در حالی که تعداد دیگر هم از اینکه وی به صحبت کردن می‌پردازد متنفر هستند.

در ادامه می‌توانید این نمایش تلویزیونی را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

اگر به Crash Bandicot علاقه مند هستید، می‌توانید در Skylanders Imaginators در نقش او بازی کنید. همچنین نسخه بازسازی شده سه گانه اصلی آن هم قرار است در آینده نزدیک برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود گرچه ما هنوز نمی‌دانیم گرافیک آن چگونه به‌نظر می‌رسد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید