تماشاخانه شماره #۷۶ | بازی ترسناک به همراه دوستان، قدغن!

۹ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰

سلام به شما گیمفایی‌های عزیز! امیدوارم در این روزهای پاییزی روزگار به کامتان باشد و با موفقیت قدم بردارید. مانند هر یکشنبه با شماره‌ای دیگر از سری تماشاخانه خدمت شما هستیم تا برای دقایقی هر چند اندک، انرژی مثبتی را به شما تزریق کنیم. با گیمفا با شماره ۷۶ تماشاخانه همراه باشید.

قطعا تا به حال هزاران بار اتفاق افتاده است که در یک بازی ترسناک و وحشت بقا از صحنه‌های ناگهانی که به وسیله سازندگان در بازی چیده شده‌اند بترسید و از شوک وارد شده به هوا بپرید اما موضوعی که می‌خواهیم در این جا راجع به آن صحبت کنیم، بازی کردن یک عنوان ترسناک با دوستان خود است. این توصیه مهم و حیاتی را به یاد داشته باشید که هیچ وقت، دقیت کنید؛ هیچ وقت با دوستان خود یک بازی ترسناک را تجربه نکنید یا حداقل شما آن نفری نباشید که کنترلر را در دست گرفته است. فرض کنید در لحظات تعلیغ و پسا تعلیق یک بازی ترسناک هستید و جرئت حرکت به جلو را ندارید؛ از طرفی به سمت دوستان خود بر می‌گردید تا کمی از آن‌ها قوت قلب بگیرید اما مشاهده می‌کنید که یکی از دوستانتان از ترس از حال رفته و دیگری چنان چهره‌ای به خود گرفته که از خود بازی ترسناک تر است. این گونه است که شما به راحتی، چند برابر وحشت زده می‌شوید. در ویدیوی جدید Outsidexbox، بروبچه‌های این نمایش جذاب به سراغ چند بازی ترسناک رفته‌اند و به همراه یکدیگر مراحل را تجربه می‌کنند؛ یعنی دقیقا همان چیزی که ما آن را به هیچ وجه توصیه نمی‌کنیم. ویدیوی جدید Outsidexbox را تماشا کنید تا عمق موضوع را بیشتر درک کنید.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

شاید خیلی از دوستان عزیز و همراهان گیمفا فکر کنند ما خوشمان می آید باگ‌های بازی‌های مختلف را پیدا و به آن‌ها بخندیم؛ باید بگویم اصلا این گونه نیست اما واقعا نمی‌توان از عناوینی گذشت که در ساخت باگ ساختار شکنی می‌کنند و همان طور که در قسمت‌های گذشته اشاره داشتم، برای خود یک استایل خاص از باگ‌ می‌سازند. قطعا و بدون هیچ چون و چرایی باید جایزه خاص ترین و عجیب ترین باگ‌های سال را به بازی Mafia 3 تقدیم کرد و دیگر رقبا را به کل فراموش کرد.

اگر تا به حال حداقل یک یا دو فیلم ترسناک ژاپنی دیده باشید، صحنه کلیشه‌ای تصادف با یک دختر لاغر اندام و مرموز را به یاد خواهید آورد. در مافیا ۳ سازندگان آن قدر برروی خاص جلوه‌ دادن باگ‌ها تاکید داشته‌اند که این صحنه را به صورت یک باگ در بازی جایگزین کرده‌اند. باید Highlight Reel شماره ۲۴۷ را تماشا کنید تا دقیقا متوجه شوید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

دوستان بگذارید خیالتان را راحت کنم؛ در این دو هفته اخیر آن قدر از باگ‌های مافیا ۳ و استایل خاص آن‌ها گفتیم که فکر می‌کنم طرفداران این عنوان را بسیار خشمگین کرده باشیم، بنابراین من برای باگ‌های جدید این بازی توضیحی نمی‌نویسم و خوتان آن‌ها را تماشا کنید.

اما با انتشار عنوان مورد انتظار Battlefield 1، صحنه‌های بسیار جالبی به وسیله بازی‌بازان شکار شده است که از نمونه‌های بسیار آن را می‌توانید در ادامه تماشا کنید. نقشه‌های زیبا و بزرگ Battlefield 1 برخلاف نسخه‌های قبلی این سری، به هیچ وجه مکان امنی برای کمپ کنندگان اعصاب خورد کن نیست زیرا با توجه به تخریب پذیری فوق‌العاده بازی و ساختمان‌های قدیمی و شکننده، ممکن است کل یک ساختمان منفجر شود و کمپر در آن دفن شود. به این صورت که در طبقه زیرین یک ساختمان دو طبقه (که کمپر در طبقه بالای آن مشغول نشانه گیری با اسنایپ است) انواع و اقسام مواد منفجره را کار می‌گذاریم و با منفجر کردن ساختمان به صورت کامل، انتقام سختی از کمپرها می‌گیریم. همه این‌ها را در Highlight Reel شماره ۲۴۸ تماشا کنید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

خیلی از دوستان در مورد موسیقی‌ درمانی‌های هفته‌های گذشته می‌گفتند که با مشاهده آن‌ها نه تنها انرژی دریافت نمی‌کردیم، بلکه آن قدر در هنگام تماشا هد مبارک را تکان می‌دادیم که انرژی داشته را نیز از دست می‌دادیم. پیشنهاد من به این افراد این است که در هنگام تماشای Gun Syncها هیچ واکنشی نشان ندهید و فقط انرژی را جذب کنید و پس از مشاهده آن‌ها به سراغ کارهایتان بروید؛ حتما این را امتخان کنید و البته موسیقی درمانی اسلحه این هفته را نیز از دست ندهید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید