نینتندو در تلاش است که بازی Super Mario Run را همچون Pokemon Go محبوب کند

۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۴

بازی Super Mario Run در اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد و شرکت نینتندو امیدوار است که عملکرد این بازی در آن زمان همچون بازی محبوب و فراگیر شده Pokemon Go باشد.

در مصاحبه اخیر Bloomberg با اتسومی کیمیشیما (Tatsumi Kimishima) به عنوان رئیس شرکت نینتندو، او در مورد موفقیت بازی Pokemon Go و بازی در دست ساخت آنها یعنی Super Mario Run گفت:

تردیدی وجود ندارد که در دنیا افراد بیشتری از تلفن‌های همراه برای اجرای بازی‌ها استفاده می‌کنند. اکنون نوبت به Mario رسیده است، چیزیکه از اهمیت معنوی بالایی برای ما برخوردار است و کاری که در حال حاضر تیم میاموتو برروی آن کار می‌کند این است که اطمینان حاصل کنند گسترش و فراگیری این بازی همچون بازی Pokemon Go باشد.

آقای کیمیشیما اعلام کرد که بیش از ۲۰ میلیون نفر جهت اطلاع رسانی از زمان عرضه بازی Super Mario Run ثبت‌نام کرده‌اند. همچنین بار دیگر آقای کیمیشیما تکرار کرد که بازی Super Mario Run بازی خواهد بود که امکان دریافت و اجرای بخش‌هایی از آن بصورت رایگان وجود خواهد داشت و در صورتیکه بخواهید به کل بازی دسترسی پیدا کنید بایستی که هزینه آن را بپردازید. او گفت:

کاربران قادر خواهند بود تا هزینه‌ای را برای بازی پرداخت و سپس هر آنچه که دوست دارند بازی کنند و نیازی به نگرانی بابت نیاز به پرداخت هزینه‌ای دیگر نخواهند داشت. بنابراین بچه‌ها می‌توانند با خیال راحت به اجرای این بازی بپردازند. ما امیدواریم که این روش به محبوبیت و فراگیر شدن بازی کمک کند.

زمانیکه از آقای کیمیشیما در مورد ایده شرکت نینتندو در مورد بازی‌های تلفن‌های همراه سوال پرسیده شد، او توضیح داد که عرضه بازی‌ها برروی تلفن‌های همراه به سایر تجارت‌های آنها کمک خواهد کرد که شامل سخت افزارها و نرم افزارهای کنسول‌های Wii U ،۳DS و سوئیچ می‌شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید