بازی رایگان آخر هفته استیم اعلام شد

۸ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۳

با فرا رسیدن پایان هفته‌ای دیگر شاهد ارائه بازی رایگان دیگری از استیم هستیم. اینبار نوبت به بازی شوتر چندنفره Natural Selection 2 رسیده است.

تا روز یکشنبه یعنی تا تاریخ ۳۰ اکتبر وقت خواهید داشت تا این بازی را به رایگان اجرا کنید. اگر فرصت اجرای رایگان این بازی به اتمام رسید و تمایل به دریافت آن داشتید، امکان خرید این بازی به قیمت ۵ دلار وجود خواهد داشت.

اگر این بازی را پیش از عرضه نسخه Deluxe آن که شامل کتاب هنری، موسیقی متن و لباس‌های بازی می‌شود خریداری کرده باشید، قادر خواهید بود تا با پرداخت ۵ دلار آن را ارتقا دهید. اگر هم بازیکن جدیدی می‌باشید و قصد تجربه این بازی به سه نفر از دوستانتان را دارید، قابلیت خرید بسته ۴-pack بازی به قیمت ۱۲٫۵۰ دلار وجود دارد که شامل یک کپی از بازی برای خود شما و سه کپی دیگر برای دوستان شما خواهد بود.

بازی Natural Selection 2 یک بازی تیراندازی با المان‌های استراتژی زمان حاضر است. این بازی نبردی است میان انسان‌ها و بیگانگان و دارای دید اول شخص می‌باشد. فرمانده در این بازی به عملکرد تیم خود از طریق دید ایزومتریک نگاه می‌کند. فرمانده مسئول بخش‌های RTS بازی می‌باشد که شامل ساخت سازه‌ها، جمع آوری منابع و تحقیق در مورد تکنولوژی‌ها می‌باشد. بطور مثال فرمانده قادر خواهد بود تا بسته‌های سلامتی را برای اعضای تیم خود پرتاب کرده و به بهبود آنها کمک کند.

همچنین بازی Natural Selection 2 دارای یک رویداد هالووین با یک حالت به نام Infested نیز می‌باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید