تماشا کنید: در تریلر جدید Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands با گروه Ghost آشنا شوید

۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰

امروز شرکت یوبی‌سافت یک تریلر جدید از عنوان مورد انتظار Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands منتشر کرد که گروه Ghost را به بازی‌بازان می‌شناساند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

وب‌سایت رسمی بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands به عنوان توضیح گروه Ghost متن زیر را منتشر کرده است:

گروه Ghost رهبر جنگاوری سریع و نا شناخته شناخته می‌شوند. آن‌ها اولین واحدی هستند که به موقعیت‌های خطرناک اعزام می‌شوند و آخرین نفراتی هستند که در زمان مبارزه سخت، موقعیت را ترک می‌نمایند. این تیم شناسایی و اکشن مستقیم، در بین همه شاخه‌ها، تبدیل به بهترین واحد نظامی ویژه در ارتش ایالات متحده شده اند.

در ویدیوی جدیدی که برای معرفی این گروه فوق‌العاده منتشر شده است، شاهد اریک کوزین (Eric Couzian)، کارگردان بازی و لورنت فیشر (Laurent Fischer)، مدیر بخش تکنیکی تیم سازنده هستیم که به وسیله یک نیروی عملیات ویژه ارتش ایالات متحده اطلاعاتی را در مورد این گروه به دست می‌آورند.

عنوان Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands قرار است در تاریخ ۷ ماه مارس سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود. شما می‌توانید تریلر جدید این عنوان را در زیر مشاهده و دانلود نمایید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید