انتشار توییت مشکوک در صفحه شرکت سازنده بازی No Man’s Sky ( بروزرسانی )

۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۹
بروزرسان جدید نسخه رایانه‌های شخصی بازی No Man’s Sky منتشر شد

به‌تازگی پستی مشکوک در صفحه نوییتر شرکت سازنده بازی No Man’s Sky منتشر شده است که موجب تعجب بسیاری از کاربران شده است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

این موضوع برکسی پوشیده نیست که بازی No Man’s Sky بسیاری از طرفداران خود را در زمان عرضه ناامید کرده است. در اتفاقی جالب، امروز پستی در صفحه اصلی توییتر شرکت سازنده این بازی، هلو گیمز منتشر شده است که موجب غافلگیری بسیاری از کاربران شد. ساعاتی قبل توییتی با متن ” ساخت بازی No Man’s Sky یک اشتباه بود ” در توییتر این شرکت قرار گرفت که بلافاصله هلو گیمز این توییت را پاک کرد و حساب توییتر خود را به حالت شخصی تغییر داد اما در همین مدت کوتاه کاربرانی از این توییت منتشر شده عکس گرفتند که در قسمت زیر می‌توانید مشاهده کنید:

شرکت هلو گیمز هنوز در رابطه با این موضوع واکنشی نشان نداده است اما چیزی که ما از آن مطمعنیم این است که انجام این کار فقط در دو حالت رخ داده است، حالت اول اینکه کسی حساب توییتر این شرکت را هک کرده باشد و آن توییت را منتشر کرده باشد و حالت دوم اینکه یکی از کارکنان ناراضی هلو گیمز این توییت را بدون اجازه منتشر کرده است.

اگر حدس و گمان ما درست باشد، هلو گیمز با شخصی کردن حساب خود و تغییر دادن پسورد توییتر شرکت در صدد برطرف سازی این مشکل برمی‌آید و بعد از آن باید منتشر توضیح رسمی هلو گیمز در این رابطه باشیم.

شرکت هلو گیمز حدود یک ماه است که بدون هیچ فعالیتی در سکوت خبری فرو رفته است. در ابتدای انتشار بازی No Man’s Sky تیم سازنده با انتشار چند بروزرسانی قصد داشتند که مشکلات موجود در نسخه رایانه‌های شخصی را برطرف کنند اما پس از آن به مدت یک ماه هیچ خبری مبنی بر بهبود و اضافه شدن امکانات جدید به این بازی از تیم سازنده شنیده نشده است.

جالب است بدانید که بازی No Man’s Sky از محدود عناوینی است که بسیاری از کاربران رایانه‌های شخصی پس از خرید بازی در استیم، بازی را به نوعی پس داده و پول خود را پس گرفتند. در زمان عرضه بازی No Man’s Sky بیش از یک میلیون نسخه در استیم فروش رفته بود که حالا این آمار به ۸۰۸ هزار نسخه کاهش پیدا کرده است.

بروزرسانی خبر: علت انتشار توییت، هک حساب توییتر شرکت هلو گیمز بوده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید