رویداد هالووین بازی GTA 5 از امروز شروع خواهد شد (بروزرسانی)

۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۴

همانطور که شرکت راکستار اعلام کرده بود بازی Grand Theft Auto 5 امروز بروزرسانی را مربوط به محتویات رویداد هالووین دریافت خواهد کرد.

این محتویات شامل نسخه جدید موتورسیکلت LCC Sanctus است که در جلوی آن یک جمجمه با چشم‌های قرمز قرار گرفته است. بعلاوه یک حالت چندنفره جدید فرشتگان در مقابل شیاطین (Angels vs. Devils) به نام Lost vs. Damned نیز شامل این محتویات خواهد بود. همچنین سایر محتویات مربوط به تم هالووین وسایل نقلیه‌ای که در رویداد سال گذشته شاهد آنها بودیم نیز بازخواهند گشت.

اگر علاقه‌ای به رویداد هالووین ندارید، شاید اکنون زمان مناسبی برای بازگشت به GTA Online باشد. راکستار یک هدیه ۲۵۰ هزار دلاری GTA$ برای کسانیکه تا تاریخ ۳۱ اکتبر (۱۰ آبان ماه) در GTA Online برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و یا رایانه‌های شخصی وارد شوند در نظر گرفته است. این هدیه ممکن است که به سرعت به شما داده نشود اما تا تاریخ ۴ نوامبر (۱۴ آبان ماه) به حساب بانک Maze شما واریز خواهد شد.

بازی GTA 5 تنها بازی نیست که جشن هالووین را با یک رویداد هالووین جشن می‌کیرد، بازی‌های Destiny ،Overwatch ،Rocket League ،World of Warcraft ،Smite ،Street Fighter 5 و بازی‌های متعدد دیگری نیز میزبان این رویداد خواهند بود.

 

بروزرسانی:

شرکت راکستار اکنون جزئیات بیشتری را در مورد رویداد هالووین بازی GTA Online به اشتراک گذاشته است. تمامی افرادیکه از اکنون تا تاریخ ۷ نوامبر (۱۷ آبان ماه) وارد بازی شوند تی‌شرت‌های spooky به نام Twilight Knife ،Butchery  و موارد دیگری را برای شخصیت‌های خود دریافت خواهند کرد. بعلاوه افرادیکه موتور جدید Sanctus را تا تاریخ ۷ نوامبر دریافت کنند تی‌شرت Cheerleader Massacre را دریافت خواهند کرد.

همچنین راکستار پیشنهاداتی را برای GTA$ و RP دو برابر در حالت‌های Slasher ،Beast vs. Slasher و Come Out to Play ارائه کرده است. اما این پروموشن تنها در رویداد هالووین فعال خواهد بود.

همچنین ماشین‌های Lurcher Hearse و Franken Stange از رویداد هالووین سال گذشته بازگشته‌اند، در حالیکه ماسیک‌های creepy ،facepaints ،bobbleheads و horns  نیز در دسترس خواهند بود. تمامی این آیتم‌ها در بازی GTA Online تا تاریخ ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان ماه) در دسترس خواهند بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید