تحلیلگران: فروش Titanfall 2 بطور قابل ملاحظه‌ای ناامید کننده خواهد بود

۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۹
تصاویر جدیدی از قسمت تک نفره و چندنفره بازی Titanfall 2 منتشر شد

تحلیلگران گروه Cowen گزارشی را منتشر کرده‌اند که تخمینی است از میزان فروش دو بازی Titanfall 2 و Battlefield 1 شرکت الکترونیک آرتز.

براساس این گزارش میزان فروش بازی Titanfall 2 بطور قابل ملاحظه‌ای ناامید کننده خواهد بود، این در حالی است که به همان اندازه که انتظار می‌رود فروش این بازی بد باشد، به همان اندازه به عملکرد قوی بازی Battlefield 1 اشاره شده است.

براساس تخمین تحلیلگران این گروه، انتظار می‌رود که میزان فروش بازی Titanfall 2 چیزی در حدود ۵ تا ۶ میلیون نسخه باشد که نسبت به پیش‌بینی قبلی این گروه که ۹ میلیون نسخه بوده است کاهش قابل توجهی را نشان می‌دهد. اما اگر با خواندن این متن این فکر به ذهن شما خطور کرده است که تحلیلگران این گروه براساس کیفیت این بازی این پیش‌بینی را کرده‌اند، بنابراین در اشتباه خواهید بود. همانطور که این گروه اعلام کرده است و به بازخوردهای خوب این بازی نیز اشاره داشته‌اند، این بازی دارای کیفیت قابل قبولی است اما زمان عرضه آن نامناسب است. این گروه اعلام کرد:

ما فکر می‌کنیم که انتشار این بازی در بازه زمانی بین انتشار بازی‌های Battlefield 1 و Call of Duty: Infinite Warfare آن را با مشکلاتی مواجه خواهد کرد. به نظر ما شرکت الکترونیک آرتز اینطور تصور نموده است که عرضه دو بازی شوتر در مقابل بزرگترین رقیب خود یعنی بازی Call of Duty می‌تواند مشکلاتی را برای آن ایجاد کند اما اینطور بنظر می‌رسد که الکترونیک آرتز به پای خود شلیک کرده است.

 

دو بازی Battlefield 1 و Titanfall 2 با اختلاف یک هفته‌ای عرضه می‌شوند، بازی Battlefield 1 در تاریخ ۲۱ اکتبر عرضه شد و بازی Titanfall 2 امروز انتشار خواهد یافت و بازی Call of Duty: Infinite Warfare نیز در تاریخ ۴ نوامبر، یعنی یک هفته بعد از عرضه بازی Titanfall 2 عرضه خواهد شد!

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید