گیفت کارت
گیفت کارت

جزئیات جدیدی در مورد کنسول نینتندو سوئیچ اعلام شد

۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۳

بتازگی شرکت نینتندو اعلام کرده است که تا ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ جزئیات دیگری را در مورد نینتندو سوئیچ اعلام نخواهد کرد اما گزارش جدیدی بتازگی منتشر شده است که اطلاعاتی در مورد این کنسول و صفحه نمایش آن ارائه کرده است.

صفحه نمایش این کنسول یک صفحه نمایش ۶٫۲ اینچی با رزولوشنی با کیفیت ۷۲۰p می‌باشد، در صحبت برخی منابع با سایت یوروگیمر آنها اعلام کرده‌اند که صفحه نمایش این کنسول از قابلیت تاچ‌اسکرین بهره می‌برد، این چیزی است که در ویدئوی معرفی هفته پیش این کنسول شاهد آن نبودیم اما بنظر می‌رسد که صفحه نمایش این کنسول از صفحه نمایش خازنی (capacitive) با پشتیبانی همزمان از چند تماس پشتیبانی خواهد کرد.

اگر این موضوع صحت داشته باشد، شرکت نینتندو گام بزرگی در مقایسه با صفحه نمایش مقاومتی (resistive) کنسول‌های ۳DS و Wii U که تنها از یک تماس بصورت همزمان پشتیبانی می‌کند برداشته است که از دقت بسیار بالاتری نیز برخوردار است.

مشخص نیست که چرا این موضوع در هفته گذشته توسط نینتندو اعلام نشده است چراکه امکان تاثیرگذاری برروی نظرات روزهای بعد از معرفی را داشته است، شاید توجه این شرکت بیشتر برروی سایر جنبه‌های این کنسول متمرکز بوده باشد.

ما همچنین هنوز نمیدانیم که کنسول سوئیچ چطور می‌تواند از قابلیت صفحه لمسی خود زمانیکه از dock استفاده می‌کند بهره گیرد چراکه منجر به پوشیده شدن صفحه نمایش خواهد شد و آن را خارج از دسترس خواهد کرد. یوروگیمر اعلام کرده است که در سمت راست Joy-Con یک سنسور مادون قرمز وجود دارد که این پتانسیل را دارد تا به کاربر اجازه دهد تا با استفاده از نقاطی برروی تلویزیون از این قابلیت استفاده کند.

همچنین شرکت نینتندو تایید کرده است که قیمت، لیست بازی‌ها، مشخصات سیستم و سایر جزئیات کنسول نینتندو سوئیچ در رویداد ماه ژانویه اعلام خواهند شد.

کنسول نینتندو سوئیچ در ماه مارس سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید