بتسدا لیست مادهای Skyrim: Special Edition را منتشر نمود

۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۱
The Elder Scrolls

بازی Skyrim: Special Edition برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل تهیه خواهد بود که قابلیت پشتیبانی از مادها را برروی هر سه این پلتفرم‌ها خواهد داشت. اکنون شرکت بتسدا اقدام به انتشار لیست مادهای فعلی این بازی کرده است.

در میان این لیست عناوینی نظیر یک سطح سختی جدید، حذف بازتولید سلامتی، توسعه دهکده و موارد دیگری به چشم می‌خورند.

تا زمان نوشتن این متن در کل ۲۵۰ ماد در این لیست قابل مشاهده هستند. در حال حاضر ایکس‌باک وان دارای ۱۱۷ ماد است این در حالی است که پلی‌استیشن ۴ دارای ۳۸ ماد می‌باشد و رایانه‌های شخصی نیز دارای ۹۵ ماد می‌باشند. قابل ذکر است که بازیکنان رایانه‌های شخصی الزامی به تکیه بر ورکشاپ بتسدا برای دریافت مادها ندارند این در حالی است که بازیکنان کنسول‌ها از محدودیت قابل توجهی در این رابطه برخوردار خواهند بود، یکی از این محدودیت‌ها شاید فضای مادها باشد که برای ایکس‌باکس وان ۵ گیگ و برای پلی‌استیشن ۴ یک گیگ اعلام شده است.

گرچه بازیکنان پلی‌استیشن ۴ باز هم با محدودیت‌هایی روبرو خواهند بود که بنظر می‌رسد اعمال این محدودیت‌ها تنها راهی بوده است که دو شرکت بتسدا و سونی بر سر آن به توافق رسیده‌اند و شرکت سونی اجازه پشتیبانی از مادها را برروی پلی‌استیشن ۴ برای بازی‌های Skyrim و Fallout 4 داده است. اعلام فضای مورد نیاز مادها برروی پلی‌استیشن ۴ در حالی صورت گرفت که پس از ماه‌ها تاخیر، شرکت بتسدا اعلام کرد که علت اصلی عدم ارائه مادها برای کنسول پلی‌استیشن ۴ بازی‌های Fallout 4 و Skyrim Special Edition، شرکت سونی می‌باشد. این در حالی بود که مدت‌ها از زمان پشتیبانی مادهای بازی Fallout 4 برروی رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان زمان می‌گذشت اما مدتی پیش شرکت بتسدا خبر از برطرف شدن مشکلات و اختلافات با شرکت سونی داد و اعلام کرد که دو بازی  Skyrim و Fallout 4 برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ بلاخره از ماد پشتیبانی خواهند کرد. بتسدا در مورد پشتیبانی از مادها اعلام کرده بود:

ما خوشحالیم که سرانجام موفق شدیم تا از ماد برروی پلی‌استیشن پشتیبانی کنیم و این امکان را برای کلیه طرفدارانی که برای مدت‌ها ما را حمایت کردند برآورده سازیم. مادها یکی از اصلی‌ترین بخش‌ها در بازی‌های ما طی ۱۰ سال گذشته بوده‌اند و ما امیدواریم این موضوع شامل بازی‌های آینده‌مان، برروی کلیه پلتفرم‌ها نیز بشود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید