گیفت کارت
گیفت کارت

سه بازی دیگر الکترونیک آرتز به GOG راه یافتند

۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۶

سه بازی دیگر شرکت الکترونیک آرتز به GOG راه یافتند که فاقد DRM می‌باشند. این بازی‌ها Crysis ،Crysis Warhead و Medal of Honor: Pacific Assault هستند که هر یک از آنها هم اکنون در GOG در دسترس‌اند.

این اولین باری است که این بازی‌ها بدون DRM ارائه می‌گردند و این بدین معنی خواهد بود که نیازی نیست نگران مسائل مربوط به محافظت در برابر کپی برداری و موانع دیگری باشید. شما آزادید تا بدون هیچگونه مشکلی این بازی‌ها را برروی رایانه شخصی خود نصب کنید و نیازی به هیچ سرویس استیم یا Origin نخواهید داشت. گرچه اگر دوست داشته باشید می‌توانید از پلتفورم GOG’s Galaxy استفاده کنید.

هر یک از این بازی‌ها بطور معمول ۲۰ دلار قیمت دارند اما در حال حاضر قابلیت دریافت هر سه بازی به قیمت ۸ دلار وجود دارد.

در کنار این بازی‌ها شش بازی دیگر نیز با اعمال تخفیف ۵۰ تا ۶۰ درصدی قابلیت دریافت از GOG را خواهند داشت که شامل بازی‌های Dragon Age: Origins Ultimate Edition و Dead Space می‌شوند که هر کدام ۸ دلار (بجای ۲۰ دلار) قیمت دارند.

توجه داشته باشید که برخی از بازی‌های گفته شده منجمله Crysis ،Dragon Age: Origins و Dead Space در حال حاضر برای اعضای Origin Access بصورت رایگان در دسترس هستند گرچه این بدین معنی نخواهد بود که شما کپی واقعی این بازی‌ها را خواهید داشت، این بدین معنی خواهد بود که هر زمان که اشتراک Origin را داشته باشید قادر به اجرای بازی‌ها خواهید بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید