سیزن‌ پسی برای Titanfall 2 منتشر نخواهد شد

۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۲

برخلاف بسیاری از عناوین AAA دیگر، استودیوی ریسپاون قصد انتشار سیزن پسی برای Titanfall 2 ندارد و در توئیتر خود چنین کاری را نادرست خواند.

این استودیو در توئیتر نوشت:

آیا به یاد دارید وقتی عنوانی را خریداری می‌کردید شامل همه چیز می‌شد؟

همان‌طور که قبلا هم اعلام شده بود، تمام نقشه‌ها و حالت‌های بخش چندنفره Titanfall 2 رایگان هستند. آن‌ها در پستی گفتند این کار را انجام می‌دهند تا مخاطبان را از یکدیگر جدا نکنند. اولین نقشه رایگانی که به همراه یک محتوای دانلودی رایگان به Titanfall 2 اضافه می‌شود، نقشه بازسازی شده Angel City از نسخه اول آن است. کسانی که Titanfall 2 را پیش‌خرید کرده بودند هم به مدت ۳ روز دسترسی زودتری به این نقشه خواهند داشت:

زمانی که Titanfall 2 را خریداری کنید، پول شما صرف تجربه کامل بخش تک‌نفره، تمام نقشه‌ها و حالت‌های بخش چندنفره و همچنین پشتیبانی بلند مدت به‌ همراه هیچ گونه هزینه‌های پنهانی شده است.

Titanfall 2 اولین عنوان محبوبی نیست که نقشه‌ها و حالت‌های بخش چندنفره را به‌صورت رایگان ارائه می‌دهد. مایکروسافت با Halo 5: Guardians هم چنین کاری را انجام داد و استودیوی ۳۴۳ بیانیه کرد که قصد تقسیم کردن بازی‌بازان را ندارد. با اینکه بیش از یک سال از انتشار بازی گذشته، اما همچنان محتوای دانلودی رایگانی برای Halo 5: Guardians عرضه می‌شود.

Halo 5 در آمدی فراتر از فروش بازی اولیه از طریق پرداخت‌های درون برنامه‌ای گوناگون آن داشته است. اینکه آیا Titanfall 2 هم از پرداخت‌های درون برنامه‌ای پشتیبانی می‌کند یا خیر هم باید دیده شود. جوئل امسیل، کارگردان هنری Titanfall 2، در ماه سپتامبر به سایت PlayStation Lifestyle گفت “هنوز تصمیمی برای آن گرفته نشده است”.

Titanfall 2 روز جاری برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود که نمرات و نظر منتقدین دنیا راجع به آن را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید