تاریخ انتشار نسخه‌های فیزیکی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ بازی ABZU مشخص شد

۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰

۵۰۵ گیمز تایید کرد که نسخه‌های فیزیکی ABZU در ژانویه‌ی سال آینده، با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار برروی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهند شد که در ادامه جزئیات بیشتری را مرور می‌کنید.

همان‌طور که به یاد دارید، ABZU در ماه اوت امسال به صورت دیجیتالی برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شد و این بدین معنی است که در ژانویه‌ی ۲۰۱۷، بازیکنان ایکس‌باکس وان برای اولین بار فرصت گشت و گذار در محیط زیبا و چشم‌نواز آن را خواهند داشت.

۵۰۵ گیمز همچنین اعلام کرد که به همراه نسخه‌ی فیزیکی پلی‌استیشن ۴، بازیکنان قادر به دریافت یک تم متحرک زیبا خواهند بود و البته بازیکنان ایکس‌باکس وان نیز از مزایایی بهره خواهند برد و این مزایا، چندین تصویر پس‌زمینه هستند.

اگر تاکنون اطلاعات زیادی از ABZU نداشته‌اید، می‌توانید با مطالعه‌ی متن زیر، به دیدی کلی از این عنوان دست یابید:

ABZU شما را به اعماق دریا می‌برد تا به کشف و کاوش در این دنیای بی‌نظیر بپردازید و از رازهای اقیانوس آگاه شوید که روایت عاطفی در کنار گرافیک و طراحی هنری خاص و زیبا، تجربه‌ی شما را لذت‌بخش‌تر خواهد کرد. شما که در نقش یک غواس قرار می‌گیرید، باید ارتباط خود با اقیانوس را پیدا کنید و دنیای اطراف شما نیز رازهای خود را آشکار می‌کند. شما با شنا کردن، به دل اقیانوس و منطقه‌ای پر از جلبک‌ها خواهید رفت و هزاران ماهی و زیبایی‌های مختلف انتظارتان را می‌کشند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید