گیفت کارت
گیفت کارت

بسته دانلودی جدید بازی Doom هم اکنون در دسترس است

۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۲

بسته دانلودی جدید بازی Doom اید سافتور تحت نام Hell Followed امروز برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت.

این بسته سه نقشه جدید Argent Breach ،Molten و Orbital را در کنار یک شیطان جدید به نام Cacodemon به بخش چندنفره اضافه خواهد کرد. بسته Hell Followed که دومین بسته گسترش دهنده این بازی محسوب می‌شود همچنین سلاح Reaper و تجهیزات Threat Pulse را به بازی اضافه خواهد کرد. بعلاوه زره‌ها، الگوها، رنگ‌ها و tauntهای بیشتری در کنار ماژول‌های هک جدید به بازی اضافه شده‌اند.

بسته Hell Followed به قیمت ۱۵ دلار قابل تهیه است که هم قیمت با بسته گسترش دهنده ابتدایی این بازی یعنی Unto the Evil می‌باشد. این بازی دارای سومین بسته گسترش دهنده‌ای خواهد بود اما هنوز معرفی نشده است. قابلیت دریافت هر سه بسته گسترش دهنده در قالب سیزن پس ۴۰ دلاری بازی وجود خواهد داشت.

به مناسبت ارائه بسته Hell Followed، اید سافتور از فردا یعنی از تاریخ ۲۸ اکتبر تا تاریخ ۳۱ اکتبر (۱۰ آبان ماه) پاداش XP دو برابری را برای بازیکنان در نظر گرفته است.

اولین بسته دانلودی این بازی سه نقشه جدید به نام‌های Cataclysm ،Offering و Ritual، یک سلاح و آیتم جدید (سلاح UAC EMG و Kinetic Mine)، یک شیطان به نام Harvester و یک زره جدید به بازی اضافه می‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید