Kid Ultra به عنوان بیست و ششمین قهرمان به بازی Battleborn اضافه شد

6 آبان 1395 - 18:19

گیرباکس به عنوان سازنده بازی Battleborn بیست و ششمین قهرمان را تحت نام Kid Ultra به این بازی اضافه کرد. این شخصیت هم اکنون قابلیت اجرا را برای دارندگان سیزن پس و نسخه Deluxe را خواهد داشت و برای سایر افراد از تاریخ ۳ نوامبر (۱۳ آبان ماه) در دسترس خواهد بود.

شرکت توکی در بیانیه خود در مورد این قهرمان اعلام کرد:

این قهرمان در اصل برای ماموریت‌های مراقبت از کودکان طراحی شده است و فاقد هرگونه جنگ افزار می‌باشد و تنها در مغز او هزاران کارتون و کتاب‌های کمیک قرار گرفته است که مخصوص بچه‌ها می‌باشد. Kid Ultra به عنوان یک Magna Carta در حالی آنلاین می‌شود که LLC به ناگاه رو به تاریکی گرویده است.

تنها منابع اطلاعاتی موجود در مغز این قهرمان، کتابخانه‌ای از سرگرمی‌هایی است که برای آرامش و آموزش جوانان در نظر گرفته شده است. زمانیکه Battleborn این قهرمان را پیدا می‌کند متوجه می‌شود که Kid Ultra از روی یک کتاب کمیک به نام good guy برنامه‌ریزی شده و فاقد هرگونه جنگ افزار می‌باشد. Nova و Kleese او را مجهز و یک تیم در پشت او قرار می‌دهند. در نهایت Kid Ultra همان قهرمانی می‌شود که دوست داشته است. او یک Battleborn بود.

در میادین نبرد، Kid Ultra قابلیت پشتیبانی از سایر قهرمانان را داشته و می‌تواند آنها را درمان کند. او همچنین به توانایی‌هایی مجهز شده است که در میادین برای نابودی دشمنان به کار می‌آیند. در ادامه این توانایی‌ها را مشاهده خواهید کرد:

  • Rocket Gauntlet: بارگذاری شده با ۶ راکت جهت شلیک سریع با قابلیت انفجار در صورت برخورد با اجسام
  • Rocket Vortext: شلیک سه راکت در مسیری مارپیچ
  • Support Drone: استقرار یک درون شفا دهنده بدنبال یکی از متحدین، افزایش سلامت متحدین به میزان حداکثر بصورت موقت و درمان آنها در بازه‌های زمانی مختلف. قابلیت استفاده از دو درون بصورت همزمان وجود دارد.
  • Bola Snare: شلیک bolas که با عبور از واحدها منجر به کاهش سرعت دشمنان در مسیرشان می‌شود.
  • (Ultimate) To The Rescue: فعال شدن برای ورود به حالت hover و افزایش تحرک. غیرفعال شدن جهت خروج از حالت hover. تامین سلامتی خود و متحدین و عقب راندن دشمنان.
  • (Passive) Aura of Justice: همکاری با متحدین جهت افزایش کشته‌ها و افزایش آسیب پذیری  برای مدت زمان محدود

برای کسانیکه از طریق سیزن پس یا نسخه Deluxe بازی به شخصیت Kid Ultra دسترسی ندارند قابلیت دریافت آن با ۴۷۵۰۰ اعتبار درون بازی امکان‌پذیر شده است.

 

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید