گیفت کارت
گیفت کارت

شرکت نینتندو جزئیاتی را در مورد قیمت و مناطقی که بازی Super Mario Run در آنها منتشر خواهد شد ارائه کرد

۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۲

با نزدیک شدن به زمان عرضه بازی Super Mario Run در ماه دسامبر، شرکت نینتندو جزئیاتی را در مورد قیمت و مناطقی که این بازی در آنها ارائه خواهد شد به اشتراک گذاشته است.

در جلسه مربوط به گزارش مالی شرکت نینتندو، تاتسومی کیمیشیما (Tatsumi Kimishima) به عنوان رئیس شرکت نینتندو بار دیگر اعلام کرد که دریافت اولیه بازی Super Mario Run و قسمتی از محتویات آن رایگان خواهند بود اما برای آنکه کلیه قسمت‌های بازی باز شوند، بایستی پول پرداخت کنید. طبق برنامه ریزی فعلی شرکت نینتندو، کاربران قادر خواهند بود تا هزینه‌ای را برای بازی پرداخت و سپس هر آنچه که دوست دارند بازی کنند و نیازی به نگرانی بابت نیاز به پرداخت هزینه‌ای دیگر نخواهند داشت. آقای کیمیشیما اعلام کرد:

بنابراین بچه‌ها می‌توانند با خیال راحت به اجرای این بازی بپردازند.

شرکت نینتندو هنوز در مورد بخش‌هایی که با پرداخت هزینه باز خواهند شد جزئیاتی را ارائه نکرده است اما عبارت “طبق برنامه ریزی فعلی ما” که او بکار برده است اینطور نشان می‌دهد که شرکت نینتندو همچنان در حال انجام کارهایی مربوط به قیمت بازی است.

کیمیشیما اضافه کرد که شرکت نینتندو در روزهای آینده قیمت بازی Super Mario Run را بطور رسمی اعلام خواهد کرد.

همچنین در مدت این جلسه آقای کیمیشیما اعلام کرد که بازی Super Mario Run در ۱۵۰ کشور برروی آیفون و آیپد در زمان عرضه آن در ماه دسامبر در دسترس خواهد بود، این در حالی است که پیش از این تعداد کشورهایی که به این بازی دسترسی داشتند در حدود ۱۰۰ کشور اعلام شده بود. هنوز لیست کامل این کشورها اعلام نشده است.

همانطور که پیش از این اعلام شده بود بازی Super Mario Run در ابتدا برای سیستم عامل آی‌او‌اس عرضه خواهد شد و سپس برای اندروید و تبلت‌ها.

بازی Super Mario Run به سرپرستی آقای شیگرو میاموتو (Shigeru Miyamoto) به عنوان خالق آن در نینتندو و همچنین استودیوی ساخت بازی دنا (DeNA) در دست ساخت قرار دارد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • شرکت نینتندو داره با این کاراش خودشو خراب میکنه اون از اینکه یه کنسول قوی نداد و اینم از این که پولی شد اونم درون برنامه ای که کاریش نمیشه کرد حتی اگه ارزونم باشه هیچ بازی موبایل ارزش خرید نداره نینتندو به سختی داره نفس میکشه ولی خودش اینو باور نداره و خیلی رو به سقوطه حداقل اینو رایگان رایگان میکرد تا شاید امار دانلودش بره بالا هیچ کس نمیاد یه بازی که فقط دو سه تا مرحله اولش بازن و بقیش پولیه رو بخره

  0
  0
 • moloch گفت:

  اگه نگاهی به گردش مالی بازیهای موبایل درون پرداختی بندازی، حرفتو پس میگیری!
  البته بازیهایی که نینتندو میسازه، بر عکس بقیه که free to play هستن، free to start هستن. یعنی دمو، و اصلِ بازی یکی هست بجای اینکه یه دموی جدا بده و یه بازیِ جدا. شما بخشی از بازی رو به عنوان دمو به رایگان بازی میکنی، اگه خوشت اومد، پول میدی و بازیو آپگرید میکنی به بازیِ کامل.
  درحالی که بازیهای درون پرداخت یا همون FTP، از جایی به بعد بدون اینکه بفهمی، مجبورت میکنن که هی پول خرج کنی تا بازیت پیش بره.

  0
  0
  • اینو باید قبول کرد که اکثر ایرانیا عادت کردن به گرفتن مجانی همه چی
   منم حاضر نیستم واسه بازی موبایل یه قرون خرج کنم خب مرض دارم میرم با همون چند دلار یه بازی کنسول که قیمتش پایین اومده رو میخورم
   اینو هم باید قبول کرد نینتندو رو به سقوطه
   به شخصه بازیاش رو دوست دارم ولی سیاستاش خیلی بده خیلی بد
   نینتندو اگه اینو کلا رایگان میداد خیلی بهتر فروش میداد چون از ۱۰ نفر حداقل ۵ نفر فکر کنم عقیده من رو دارم که بازی موبایل ارزش نداره

   0
   0