گیفت کارت
گیفت کارت

گیم‌استاپ: پلی‌استیشن وی‌آر بیش از انتظارات عمل کرده است

۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۹

گیم‌استاپ اعلام نموده که هدست واقعیت مجازی سونی یعنی پلی‌استیشن وی‌آر بیش از انتظارات عمل کرده است. این خرده فروشی واحدهای بیشتری هم برای فصل شلوغ تعطیلات دریافت می‌کند.

باب پوزان (Bob Puzon) از گیم‌استاپ گفت پلی‌استیشن وی‌آر شروع بزرگ و بسیار خوبی داشته و همچنین افزود این هدست بیش از انتظارات آن‌ها عمل کرده است.

به علت افزایش تقاضاها برای این هدست، گیم‌استاپ در حال آماده سازی خود است و برای فصل تعطیلات واحدهای بیشتری دریافت خواهد کرد.

هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر به یک محصول کمیاب در اطراف جهان تبدیل شده است. حتی خرده فروشی‌های دیگری مانند EB Games در استرالیا و نیوزیلند هم در حال آماده سازی خود برای دریافت واحدهای بیشتری از آن هستند. واحدهایی که در زمان عرضه در دسترس قرار گرفتند به اتمام رسیده‌اند بنابراین خریداران باید در نوامبر و دسامبر منتظر انتشار تعداد بیشتری از این هدست باشند.

خوشبختانه گیم‌استاپ در هر ۱۱۵ فروشگاه خود در ایالات متحده به خریداران فرصتی برای امتحان پلی‌استیشن وی‌آر می‌دهد. این کار به‌صورت رایگان انجام می‌شود اما خرده فروشی‌های دیگری مانند GAME در بریتانیا سعی دارند از مردم برای آزمایش ۱۰/۳۰ دقیقه‌ای مبلغی دریافت کنند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید