گیفت کارت
گیفت کارت

تصاویر و اطلاعات جدید زیادی از Gravity Rush 2 منتشر شدند

۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۸

به‌تازگی، سونی اطلاعات و تصاویر جدیدی از گیم‌پلی، داستان، محیط و شخصیت‌های عنوان زیبای Gravity Rush 2 ارائه داده است که در ادامه جزئیات بیشتری را مرور می‌کنید.

اطلاعات منتشر شده، بسیار زیاد هستند و دید خوبی نسبت به بازی را ارائه می‌دهند. همچنین تصاویر زیبایی از محیط‌های بازی را مشاهده می‌کنیم که چشم‌نواز و هنری هستند. اکنون می‌توانید به تماشای تصاویر و مطالعه‌ی جزئیات جدید بپردازید:

دشمنان شما در Gravity Rush 2 به Nevi و Scarabs ختم نخواهند شد – Kat و Raven در ماجراجویی جدیدشان، با دشمنانی بزرگ روبه‌رو می‌شوند که بناهای اصلی شهر Ghost را نابود کرده و سپس آن‌ها را برای اندامی جهت مبارزه بازسازی می‌کنند.

در تصویر هنری زیر، شاهد شهر زیبای Ghost هستید.

همچنین این تصویر دید نزدیک‌تری از شهر را به شما ارائه می‌دهد.

Kat طی سفر خود، در نهایت به Hekseville بازمی‌گردد؛ شهری که داستان وی از آن‌جا شروع شده است!

اما همه چیز آن‌طور که Kat به یاد داشت، نیست! او و دوستانش برای مدتی طولانی رفته بودند و شهر هم دچار تغییرات عمده‌ای شده است.

اکنون شهر توسط  Dr. Brahman محافظت می‌شود. وی دکتری است که یک سیستم دفاعی برای شهر ایجاد کرده و فرشتگانی مرموز به همراه خود دارد.

Auldnoir، شهری قدیمی و خانه‌ی قهرمان ما یعنی Kat است.

Pleajeune، منطقه‌ای تفریحی در شهر Hekseville بوده و مثل همیشه پرجنب و جوش است. آیا برخی از دوستان قدیمی Kat در این‌جا منتظر او خواهند بود؟

Endestria هم که یک کارخانه است، دچار تغییراتی شده و ظاهرا سیستم‌های امنیتی Dr. Brahman به دلایلی، به خوبی برروی این مکان پیاده‌سازی شده‌اند.

Vendecentre به عنوان مرکز شهر Hekseville محسوب می‌شود. به همراه طوفان جاذبه، دولت این شهر را از برج اداره و مدیریت می‌کند.

تصاویر و اطلاعاتی از برخی شخصیت‌ها:

Dr. Brahman یک دانشمند زیرک و باسابقه بوده که سیستمی دفاعی در Hekseville ایجاده کرده است. تا حدودی به لطف تلاش‌های دخترش با نام Kali Angel، او به خوبی از سوی شهروندان Hekseville حمایت می‌شود و آن را نجات‌دهنده‌ی شهر نامیده‌اند.

دختر Dr. Brahman یعنی Kali Angel، نقش یکی از نگاهبانان Hekseville را دارد. به طور گسترده‌ای، او به عنوان یک قهرمان شناخته می‌شود و سبک مبارزه‌ی خاصی دارد و از ویژگی درمان کردن خودش نیز برخوردار است.

Durga Angel، دومین نگهبان و فرشته‌ی Hekseville به حساب می‌آید و توانایی متبلور کردن فضاهای خالی را دارد. او توسط بال‌های بزرگ کریستالی‌اش پرواز می‌کند که در پشت خود درست کرده است.

Delta 1، یکی از شورشیانی است که برای Hekseville تهدیدآمیز شده‌ و خطر ایجاده کرده‌ است. او سایبورگی قدرمتند است که یک موتور گراویتون (Graviton) را در بدن خود دارد.

Delta 2 با زره‌هایی قوی و سلاح‌هایی متصل به خودش، مجهز شده است و از آتش برای نابودی دشمنانش استفاده می‌کند.

اطلاعات به این‌جا ختم نمی‌شوند و از سبک‌های مبارزه‌ی Kat نیز نکاتی آموخته‌ایم:

با سبک Jupiter، قهرمان ما یعنی Kat قادر به استفاده از قدرت‌های مختلفی مانند Surge Kick خواهد بود و این کار با فشردن دکمه‌ی مربع در هوا نیز صورت می‌گیرد…

و آزاد کردن انرژی توسط فشردن دکمه‌ی مربع، باعث فرود آمدن Kat می‌شود و با ضربه‌ی محکمی که وارد شده، دشمنان و وسایل اطراف وی نابود خواهند شد یا خسارت زیادی می‌بینند.

اگر هنگامی که در سبک Jupiter هستید، از Stasis Field استفاده کنید، Kat یک توپ بزرگ از بناهای خراب شده درست می‌کند. شما می‌توانید با فشردن دکمه‌ی دایره، اشیای بیشتری را جمع‌آوری و آزاد کنید تا حریف‌تان آسیب بیشتری ببیند.

سبک Lunar شامل ضربات آرام‌تر و سریع‌تری نظیر Wormhole می‌شود. با هدف گرفتن حریف و فشردن دکمه‌ی مربع، Kat دایره‌ای ایجاده کرده و دشمن را پیچ و تاب می‌دهد…

و انجام یک سری ضربات سریع، عالی است برای اینکه با سرعت هرچه بیشتر کار دشمنان‌تان را بسازید و در همان حال، از پرتابه‌ها و حملات‌شان جاخالی دهید.

Stasis Field هنگام استفاده از سبک Lunar، باعث می‌شود که Kat یک Vortex Throw ارائه دهد. این حرکت، باعث منمجد شدن حریفان و کم‌شدن سلامتی آن‌ها می‌شود و شما را قادر می‌سازد تا با نزدیک شدن به دشمنان، کارشان را تمام کنید!

gravityrush2-31

Mining نوع خاصی از مراحل فرعی است که از داخل Banga Settlement موجود می‌شود و به Kat این اجازه را می‌دهد تا سنگ‌های قیمتی و طلسم جمع‌آوری کند.

gravityrush2-24

بسته به موقعیت، امکان دارد که یک “گودال” ایجاد شود. دشمنان قدرتمند و چالش‌هایی در آن انتظار شما را می‌کشند!

gravityrush2-25

میزان آیتم‌هایی که می‌توانید جمع‌آوری کنید، بستگی به این دارد که بازیکنان دیگر در همان زمان، چه مقدار آیتم به دست می‌آورند. هرچه بیشتر به جلو می‌روید، ممکن است که اثرات شخصی بیشتری از بازیکنان دیگر مشاهده کنید!

 gravityrush2-11-1

طلسم‌ها، نوع جدیدی از آیتم‌ها هستند و می‌توان با آن‌ها، به توانایی‌های Kat قدرت بخشید و چالش‌های مختلف را راحت‌تر پشت سر گذاشت.

gravityrush2-2-1

برخی از لباس‌های جدید Kat که در طول بازی قادر به آزاد کردن آن هستید:

gravityrush2-4-1 gravityrush2-7-1 gravityrush2-9-1 gravityrush2-10-1 gravityrush2-28 gravityrush2-29

Jazz Singer، لباسی عالی و درجه یک است. چه چیزی باعث می‌شود که این لباس زیبا را عوض کنید؟

لباس بعدی برای کار Kat در یک روز تابستانی، عالی به نظر می‌رسد.

Kat چگونه قهرمانی خواهد بود اگر به درمان بیماری‌ها کمک نکند؟ لباس Nurse مخصوص این کار است.

شاید لباس مدرسه‌ی Kat در نسخه‌ی اول Gravity Rush را به یاد داشته باشید – به‌نظر می‌رسد که فصل مدارس دوباره آغاز شده است!

Kat هیچ وقت برای کمک به دیگران مشغول نخواهد بود! لباس Waitress را در بین تصاویر زیر مشاهده می‌کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید