بروزرسان آینده ایکس‌باکس وان از Dolby Atmos پشتیبانی خواهد کرد

۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰

روز گذشته شاهد برگزاری رویداد ویندوز ۱۰ بودیم، رویدادی که قرار بود به بازیکنان پلتفرم رایانه‌های شخصی نشان دهد که در آینده چه چیزی انتظار آنها را می‌کشد گرچه در این رویداد اخباری در مورد پلتفرم ایکس‌باکس نیز اعلام شد.

طبق اعلام مایکروسافت در بروزرسانی آینده ایکس‌باکس وان شاهد اضافه شدن Dolby Atmos به این پلتفرم خواهیم بود. مایک ایبارا (Mike Ybarra) به عنوان سرپرست بخش مهندسی ایکس‌باکس در توییتر خود اعلام کرد:

بله bitstreaming و Atmos برروی کلیه محصولات ایکس‌باکس وان در دسترس خواهند بود نه تنها برروی ایکس‌باکس وان اس، هر دوی آنها برای ویدئوها و بازی‌ها برروی ایکس‌باکس وان پشتیبانی خواهند شد.

آقای ایبارا در توییتر خود این موضوع را مشخص کرد که bitstreaming و Atmos برای کلیه دستگاه‌های ایکس‌باکس وان قابلیت استفاده را خواهند داشت و محدود به ایکس‌باکس وان اس نخواهند بود، او همچنین تایید کرد که تنظیمات جدید صدا برای هر دو محتوای ویدئو و بازی قابلیت استفاده را خواهند داشت.

مشخص نیست که این تنظیمات صدای جدید چه زمانی برروی ایکس‌باکس وان در دسترس خواهند بود چراکه شرکت مایکروسافت تنها به اعلام عبارت “بزودی” در بروزرسانی جدید ویندوز ۱۰ که Creators نام دارد بسنده کرده است، این بروزرسانی در بهار سال آینده بصورت رایگان منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید