Project CARS بیش از دو میلیون نسخه فروش داشته است

۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰
Project CARS بیش از دو میلیون نسخه فروش داشته است

به‌تازگی آمار فروش بازی Project CARS از مرز دو میلیون نسخه هم فراتر رفت و به دنبال آن سازندگان بازی این اتفاق را یک موفقیت بزرگ برای خود قلمداد می‌کنند. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

شرکت باندای نامکو به همراه شرکت اسلایتلی مد اعلام کرده‌اند که بازی Project CARS بیش از دو میلیون نسخه در سطح جهانی فروش داشته است متاسفانه باندای نامکو میزان فروش بازی در هر پلتفرم را بصورت جداگانه مشخص نکرده است. یان بل، مدیر شرکت اسلایتلی مد در این رابطه می‌گوید:

علت فروش چند میلیونی بازی Project CARS فقط به گیم پلی عالی و محیط زیبای آن ختم نمی‌شود، ما بصورت بسیار خاصی فرآیند توسعه بازی را از ابتدا زیر نظر داشتیم. ما به هدف خود ایمان داشتیم و می‌دانستیم که روی چه عنوانی در حال سرمایه گذاری هستیم. ما در کنار طراحی ایده‌های خود همیشه نسبت به خواسته‌های طرفداران خود تعهد داشته‌ایم و میفهمیدیم که آنها چه چیزی از ما می‌خواهند. تمام این کارها باعث شد که ما در مسیر درستی قرار بگیریم.

استفن ویلجون، کارگردان بازی Project CARS در این باره می‌گوید:

ما از ساخت بازی Project CARS احساس غرور می‌کنیم. فروش دو میلیونی بازی ما نشان می‌دهد که همیشه جایگاهی ویژه برای عناوینی که با شور و اشتیاق ساخته می‌شوند، وجود دارد. این حمایت عالی طرفداران از بازی به ما این انگیزه را می‌دهد که هر روز بیشتر برای پیشرفت تلاش کنیم و فرنچایز Project CARS را همیشه در شرایط مطلوب نگه داریم. هدف ما پیشرفت در جهت خواسته‌های هواداران می‌باشد.

Project CARS، عنوانی است که از گرافیک بسیار باکیفیتی بهره می‌برد، سیستم تغییر زمانی شب و روز و آب و هوای بازی بسیار عالی کار شده و گیم پلی بازی نیز نقطه قوت اصلی این عنوان قلمداد می‌شود. لازم به ذکر است که هر دو هدست واقعیت مجازی، Oculus Rift و HTC Vive قابل استفاده بر روی این بازی در رایانه‌های شخصی می‌باشند.

بازی Project CARS توانسته بود در لیست ۱۰ بازی برتر بهینه سازی شده برای رایانه‌های شخصی در سال ۲۰۱۵ قرار بگیرد.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید