گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان The Binding of Isaac: Afterbirth Plus بزودی برای iOS منتشر می شود

۵ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۶

طبق گفته‌ی سازندگان، بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Afterbirth Plus بازی The Binding of Isaac به زودی برای سیستم عامل هوشمند iOS در دسترس خواهد بود. این بروزرسانی که توسط سازندگان در Tumblr انتشار یافت، موسس استودیو نیکایلش، تیرون رودریگز، اعلام کرد که در حال حاضر بازی توسط اپل مورد تایید واقع شده و تیم در حال کار بر روی بازی است تا همه ویژگی‌های موردنظر وارد بازی شود.

رودریگز همچین تایید کرد که The Binding of Isaac یک اپلیکیشن یونیورسال خواهد بود، یعنی با یک بار خریدن بازی، می توان از آن بر روی آیفون و آیپد استفاده کرد. یک نسخه مخصوص اپل تی وی هم در آینده منتشر خواهد شد، ولی سازندگان زمان مشخصی برای انتشار آن اعلام نکردند. نسخه ی iOS از سیوهای iCloud پشتیبانی می کند که باعث می شود در هنگام عوض کردن دستگاه، میزان پیشرفت در بازی حفظ شود. همچنین این بازی از کنترلر بلوتوثی نیز پشتیبانی می‌کند.

در ادامه، رودریگز در باره ی نسخه‌ی پلی استیشن ویتا صحبت کرد و گفت که انتشار این نسخه در اولویت بسیار پایینی قرار دارد.

او توضیح داد: “بهینه سازی برای یک کارایی قابل قبول بسیار مهم است که این کار برای کمبوهای دیوانه وار بازی در ویتا قابل انجام نیست.”

زمان انتشار نسخه‌ پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بسته گسترش دهنده Afterbirth Plus پس از زمان انتشار نسخه ی رایانه های شخص خواهد بود. رودریگز گفته است که “انتظار برای انتشار این بسته ی گسترش دهنده کمتر از انتظار برای Afterbirth خواهد بود، ولی انتشار آن برای کنسول ها همزمان با رایانه های شخصی نخواهد بود.”

عنوان The Binding of Isaac در سال ۲۰۱۱ منتشر شد و افراد زیادی را طرفدار خود کرد. از آن زمان، تعدادی بروزرسانی برای بازی منتشر شده است. آخرین بسته گسترش دهنده ی آن The Binding of Isaac: Afterbirth بود، که Afterbirth Plus نسخه ی جدید آن استو دارای محتوای بیشتری نسبت به Afterbirth می باشد.

انتشار نسخه ی iOS این بازی در ابتدا از سوی اپل به دلیل مسائل مذهبی موجود در بازی و خشونت بسیار بالای آن، پذیرفته نشد. در The Binding of Isaac بازکنان کنترل کودکی را در دست می گیرند که باید از چنگال های مادرش که به دلیل درخواست “خدا” قصد کشتن او را دارد، فرار کند.

مسائل مذهبی در این بازی بسیار بحث برانگیز بوده‌اند. نینتندو نیز در ابتدا به علت مسائل مذهبی مشکوک، مانع انتشار The Binding of Isaac برای ۳DS شد. ولی مدتی بعد، اجازه ی انتشار بازی را برای ۳DS و Wii U در سال ۲۰۱۴ داده شد.

انتظار می رود که The Binding of Isaac: Afterbirth Plus تا پایان سال ۲۰۱۶ منتشر شود.

همچنین طراح The Binding of Isaac، ادموند مکمیلان، بازی بعدی خودش یعنی The Legend of Bum-Bo را معرفی نموده است که همراه با تیمی در حال کار بر روی آن است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید