ساخت Alan Wake 2 فقط به شرکت رمدی بستگی دارد

۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۵
ساخت Alan Wake 2 فقط به شرکت رمدی بستگی دارد

به‌تازگی اخبار جدیدی مبنی بر شرایط موجود در رابطه با ساخت سری جدید بازی Alan Wake منتشر شده است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

برای مدت زیادی بسیاری بر این باور بودند که شرکت مایکروسافت مخالف ساخت سری جدید بازی Alan Wake می‌باشد، حال به نظر می‌رسد این مخالفت از سوی مایکروسافت دیگر وجود ندارد و یا حداقل فیل اسپنسر نسبت به ساخت سری جدید این عنوان واکنش منفی از خود نشان نداده است. اسپنسر اخیرا مصاحبه‌ای با یکی از سایت‌های خبرگزاری انجام داده است، او در پاسخ به شرایط ساخت سری جدید بازی Alan Wake عنوان کرد که برای اینکار ابتدا باید شرکت رمدی قدمی پیش بگذارد. به گفته او:

از دست من چه کاری بر می‌آید در این باره؟… توسعه دهنده بازی باید اینکار را بکند و حرکتی برای معرفی سری دوم Alan Wake انجام دهد.

چیزی که ما می‌دانیم این است که در گذشته شرکت رمدی علاقه خود را نسبت به ساخت سری دوم بازی Alan Wake نشان داده بود که در آن زمان با استقبال خوبی از سوی شرکت مایکروسافت همراه نبود. جالب است بدانید سم لیک از شرکت رمدی در این رابطه عنوان کرده است:

ما در سال ۲۰۱۵ از علاقه خود نسبت به ساخت سری دوم بازی Alan Wake به مایکروسافت گفته بودیم اما به نظر می‌رسید مایکروسافت در آن زمان به دنبال عناوینی با فضاهای متفاوت تری بود.

با این تفاسیر در حال حاضر شرکت مایکروسافت چراغ سبز برای ساخت بازی Alan Wake 2 به سازندگان این عنوان نشان داده است، حال باید ببینیم که آیا شرکت رمدی مایل به ساخت سری جدید این عنوان می‌باشد یا خیر.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید