نینتندو: انتظار می‌رود تا انتهای ماه مارس دو میلیون نسخه از کنسول سوئیچ عرضه شده باشد

۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۴

براساس صحبت‌های تاتسومی کیمیشیما (Tatsumi Kimishima) به عنوان رئیس شرکت نینتندو، پلتفرم بازی بعدی این شرکت که سوئیج نام دارد در زمان فروش منجر به اعمال خسارت و زیانی برای آنها نخواهد شد. این گفته آقای کیمیشیما قابل توجه است چراکه بطور معمول فروش سخت افزارها با خسارت و زیان همراه بوده است و فروش نرم افزارهای آنها منجر به جبران آن خسارت شده است.

عدم اعمال خسارت و زیان اولیه در زمان عرضه کنسول بدین معنی خواهد بود که قیمت آن سخت افزار بالا خواهد بود اما به نقل از تاکاشی موچیزوکی (Takashi Mochizuki) از مجله وال استریت، آقای کیمیشیما در جریان صحبت در یک جلسه مالی اعلام کرده است که در زمان تعیین قیمت پلتفرم جدید شرکت نینتندو به نظر مصرف کنندگان توجه خواهند کرد.

در ادامه آقای کیمیشیما اعلام کرده است که انتظار می‌رود تا انتهای ماه مارس دو میلیون نسخه از کنسول سوئیچ عرضه شده باشد و این موضوع بدین معنی خواهد بود که در ماه عرضه این پلتفرم جدید دو میلیون نسخه از آن در فروشگاه‌ها موجود خواهد بود.

تاکاشی موچیزوکی در توییتر خود نوشت:

مدیرعامل شرکت نینتندو اعلام کرد که دو میلیون نسخه از کنسول سوئیچ تا انتهای ماه مارس عرضه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت نینتندو اعلام کرد که این شرکت در فروش کنسول سوئیچ متحمل خسارت و زیانی نخواهد شد اما در زمان تعیین قیمت این کنسول، نظر مصرف کنندگان را در نظر خواهند داشت.

در نهایت آقای کیمیشیما اعلام کرد که او معتقد است مصرف کنندگان آنها پس از مشاهده کلیه امکانات سوئیچ، قابلیت تشخیص ممتازی این کنسول را نسبت به کنسول پرتابل دیگر این شرکت یعنی ۳DS خواهند داشت.

تاکاشی موچیزوکی در توییتر خود نوشت:

مدیرعامل شرکت نینتندو اعتقاد دارد که پس از معرفی تمام امکانات کنسول سوئیچ، مصرف کنندگان خواهند فهمید که این کنسول با ۳DS متفاوت است.

کنسول نینتندو سوئیچ در ماه مارس سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید