تصاویر زیبایی از بازی Edge of Eternity منتشر شد

۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۸
تصاویر زیبایی از بازی Edge of Eternity منتشر شد

به‌تازگی تصاویر جدیدی از بازی Edge of Eternity منتشر شده است و گرافیک زیبای این عنوان بیشتر از هرچیز توجه مخاطب را می‌تواند جلب کند. در ادامه خبر برای دیدن این تصاویر با گیمفا همراه باشید.

استودیوی بازیسازی میدگار، این تصاویر جدید را منتشر کرده است. بازی Edge of Eternity در سبک نقش آفرینی‌ می‌باشد و الهام گرفته از بازی‌های هم سبک قدیمی ژاپنی به همراه ترکیبی از بعضی المان‌های بازی‌های جدید غربی می‌باشد.

سازندگان این عنوان به طرفداران خود اطمینان داده‌اند که آنها شاهد یک جهان بسیار خاص به همراه المان‌های فانتزی و تخیلی جالب خواهند بود و بازیکنان در طی انجام بازی در یک سفر افسانه‌ای به کمک داستان عمیق و زیبای این عنوان قرار می‌گیرند. گرافیک بازی نیز نمایی فانتزی و هنری دارد و تجربه بازی در این دنیای خوش آب و رنگ باید دلچسب به نظر برسد!

استودیوی بازیسازی میدگار همچنین عنوان کرده است که زمان انتشار بازی تا سال ۲۰۱۷ تاخیر خورده است. تیم سازنده تصمیم گرفته است با تاخیر به وجود آمده به بررسی و برطرف سازی هرچه بهتر معایب بازی بپردازد. لازم به ذکر است که نسخه آلفای بازی برای اواخر سال جاری برنامه ریزی شده است.

در قسمت زیر این تصاویر منتشر شده را می‌توانید مشاهده کنید:

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید