تماشا کنید: تریلر لایو اکشن Call of Duty: Infinite Warfare در غرب و شرق

۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۵

تریلر‌های لایو اکشن سری Call of Duty دقیقا به مانند بازی‌های این سری، به مانند یک سنت شده‌اند. با تریلر لایو اکشن بازی Call of Duty: Infinite Warfare در غرب و ژاپن با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

تریلر لایو اکشن امسال Call of Duty فرق چندانی با نمونه‌های سال پیش نمی‌کند و بر این تمرکز دارد که «درون همه ما یک سرباز وجود دارد». با این حال تماشای این تریلر کوتاه که تم خنده داری نیز دارد لذت بخش است. این تریلر به وسیله پیتر برگ (Peter Berg) کارگردانی شده  و مایکل فلپس (Michael Phelps) و دنی مک‌‌براید (Danny McBride) را به عنوان هنرپیشه دارد. شما می‌توانید این تریلر را در زیر مشاهده و دانبود کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

اما درست پس از انتشار نسخه غربی تریلر لایو اکشن بازی Call of Duty: Infinite Warfare، نسخه ژاپنی آن نیز به وسیله شعبه ژاپن و آسیای شرکت سرگرمی‌های سونی منتشر شد که با بازی هنرپیشه محبوب ژاپنی (و چهره شناخته در تریلر‌های ژاپنی پلی‌استیشن ۴)، تاکایوکی یامادا (Takayuki Yamada) همراه است.

حس و حال تریلر لایو اکشن ژاپنی Call of Duty: Infinite Warfare با نسخه غربی آن به شدت تفاوت دارد و در نسخه ژاپنی تمرکز بیشتر برروی کار تیمی است و کم تر به مسائل خنده دار توجه می‌شود.

نسخه غربی این تریلر قطعا بودجه بیشتری داشته است و خرج بیشتری برای ساخت آن شده است اما به شخصه نسخه ژاپنی و البته پیام آن را ترجیح می‌دهم. شما می‌توانید این تریلر را در زیر مشاهده و دانلود کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید