گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: عنوان World of Final Fantasy در منطقه آمریکای شمالی عرضه شد

۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۴

عنوان World of Final Fantasy امروز در منطقه آمریکای شمالی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا عرضه شد و به همین مناسبت، اسکوئر اینکس تریلر جدیدی از بازی منتشر کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

عنوان World of Final Fantasy آخرین بازی در سری فاینال فانتزی است که عناصر نقش‌آفرینی کلاسیک سری را حفظ کرده  و البته عناصر جدیدی را نیز وارد بازی کرده است. در زیر می‌توانید توضیح اسکوئر اینکس در مورد بازی را مطالعه کنید:

بازی‌بازان در بازی کنترل یک خواهر و برادر (Reynn و Lann) را در اختیار دارند و آن‌ها را در سفرشان در سرزمین Grymoire همراهی می‌کنند. در جست و جوی حافظه از دست رفته‌شان، قهرمانان بازی حدود ۲۰۰ موجود مختلف و شگفت انگیز را مشاهده می‌کنند که به عنوان میرج‌ها شناخته می‌شوند. علاوه بر این‌ها، کلی شخصیت افسانه‌ای از سری فاینال فانتزی در بازی حضور دارند. بازی‌بازان می‌توانند میرج‌ها را گرفته، شخصی سازی و حتی تکامل یافته کنند که این از لحاظ استراتژیک نیز نسبت به دشمنان به بازی‌باز برتری می‌دهد.

عنوان World of Final Fantasy هم‌اکنون برای کنسول پلی‌استیشن ۴ با قیمت ۵۹٫۹۹ و برای کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار در دسترس است. اگر نسخه روز اول بازی را خریداری کنید، یک سری محتواهای جایزه دیجیتالی نیز دریافت خواهید کرد که شامل احضار سفیروث و انتخاب صدای ژاپنی می‌شود. شما می‌توانید تریلر این عنوان را در زیر مشاهده و دانلود کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید