رفع مشکل Civilization 6 با اضافه کردن آن به لیست سفید Windows Defender

۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۷

توکی (۲K) و فیراکسیس گیمز (Firaxis Games) به تازگی عنوان Civilization VI، ششمین نسخه اصلی از این فرنچایز بر پایه نوبت را عرضه کرده اند. خطایی در بازی Civilization VI وجود دارد که باعث می‌­شود بازی هنگام بارگذاری برای مدتی طولانی گیر کند. یکی از کاربران سایت Reddit متوجه شد که این مشکل از طرف Windows Defender ایجاد می­‌شود، چرا که هر زمان بازی اجرا می‌­شود، کل بازی را در همان هنگام اجرا اسکن می­‌کند. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

برای جلوگیری از این مشکل، شما می‌­توانید بازی را به لیست سفید Windows Defender اضافه کنید. در ویندوز ۱۰، در قسمت Start Menu عبارت Windows Defender Settings را تایپ کنید. به پایین صفحه بروید تا عبارت Exclusions را ببینید و سپس یک استثنا (Exclusion) اضافه کنید. باید آخرین گزینه، یعنی Exclude an .exe process، را انتخاب کنید و سپس CivilizationVI.exe را تایپ کنید. این کار تضمین می‌­کند که Windows Defender دیگر بازی را اسکن نمی­‌کند، بنابراین از این مشکل به خصوص Civilization VI جلوگیری می­‌شود.

Civilization VI در ۲۱ اکتبر (۳۰ مهر) برای رایانه‌­های شخصی با سیستم عامل ویندوز و دیروز، در ۲۴ اکتبر (۳ آبان) برای رایانه­‌های شخصی با سیستم عامل مک عرضه شد. عرضه برای لینوکس در آینده هم برنامه ریزی شده است. اگر علاقمند باشید، تعداد محدودی نسخه فیزیکی (فقط در برخی کشورها) وجود دارد که برای جشن ۲۵مین سالگرد Sid Meier’s Civilization است. محتویات آن شامل:

بازی کامل Civilization VI و تمام محتوای دیجیتالی اضافه که در نسخه دیجیتالی Deluxe وجود دارد.

پاداش پیش خرید پک Aztec Civilization

کتاب هنری و صد صفحه‌­ای تمدن در گذر سال‌­ها (Civilization Through the Years) با جلد سخت

سکه­‌های یادبود اختصاصی بیست و پنجمین سالگرد، همراه با کیس نمایش

در استیم، شما می­‌توانید بازی را همراه با کنترلر استیم خریداری کنید و تخفیفی دربافت کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید