گیفت کارت
گیفت کارت

تغییرات بروزرسان ۱٫۴ بازی The Division امروز در بازی اعمال شد

۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۲

بازی The Division شرکت یوبی‌سافت امروز تغییرات بزرگی را بواسطه بروزرسان ۱٫۴ بازی دریافت کرد.

سرورهای بازی امروز صبح با اعلام یوبی‌سافت در توییتر برای چند ساعت غیرفعال و در بازه تعمیرات برای کلیه پلتفرم‌ها قرار گرفت. پس از فعال شدن دوباره سرورها، در صورتیکه بار دیگر بازی خود را اجرا کنید شاهد پیغام دریافت بروزرسان ۱٫۴ خواهید بود. حجم این بروزرسانی بین ۴٫۵ گیگابایت تا ۵٫۷ گیگابایت متغیر خواهد بود که بستگی به پلتفرم شما خواهد داشت.

این بروزرسان منجر به تغییرات اساسی در بازی شده و برروی سلاح‌ها، ثبات و پایداری بازی و … تاثیر خواهد گذاشت. بروزرسان ۱٫۴ این بازی در پاسخ به بازخوردهای فراوان بازیکنان در جهت کاهش باگ‌های بازی از سوی شرکت یوبی‌سافت ارائه خواهد شد و منجر به بهبود کیفیت بازی و ارائه تجربه بهتری از آن خواهد شد.

اگر بدنبال تهیه یک نسخه از این بازی هستید، هم اکنون سایت آمازون با اعمال تخفیفی، کلیه نسخه‌های این بازی را با قیمتی کمتر از ۲۰ دلار بفروش می‌رساند.

بدلیل تمرکز یوبی‌سافت برروی بروزرسان ۱٫۴، شاهد تاخیر در ارائه بسته‌های گسترش دهنده Survival و Last Stand بازی The Division بوده‌ایم. انتظار می‌رود که بسته Survival در اواخر سال جاری میلادی و بسته Last Stand در اوایل سال ۲۰۱۷ عرضه شوند.

براساس گفته شرکت یوبی‌سافت تا پایان ماه سپتامبر، بازی The Division در صدر جدول پرفروش‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۶ قرار داشته است، به هر حال باید دید که پس از عرضه بازی‌های قدرتمند و پرطرفداری چون FIFA 17 و Battlefield 1 چه اتفاقی روی خواهد داد و وضعیت این بازی چگونه خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید