اسپنسر: روند تولید ایکس‌باکس وان اسکورپیو عالی پیش می‌رود

۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۴

رئیس ایکس‌باکس یعنی فیل اسپنسر اخبار جدیدی از روند تولید کنسول اسکورپیو ارائه کرده است. اسپنسر می‌گوید که در این هفته یک جلسه یک روزه در مورد این کنسول داشته و بسیار خوش‌بین است که شرکت می‌تواند آن را به موقع و در تعطیلات بعدی عرضه کند. برای اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اسپنسر در توئیتر خود در پاسخ به شخصی که پرسیده بود آیا اسکورپیو زودتر عرضه می‌شود یا خیر گفت:

من هم‌اکنون در یک جلسه یک روزه با تیم اسکورپیو هستم.روند تولید عالیه و احساس خوبی در مورد تاریخ عرضه کنسول داریم.

اسپنسر پیش‌تر نیز در مصاحبه‌ای گفته بود که اوضاع مربوط به اسکورپیو واقعا خوب است و اضافه کرده بود که در حقیقت ماکروسافت در بحث سخت‌افزاری کمی از برنامه نیز جلوتر است. او گفت:

هنوز زمان زیادی باقی مانده اما ما از شرایطی که پیش آمده احساس خوبی داریم. تیم‌ها از مشخصات اجرایی چیزی که در حال ساخت آن هستیم آگاه هستند. ما در E3 در یک ویدیو به سراغ چند اجرای سطح بالا رفتیم و این به تیم برای اطمینان از این‌که آن‌ها چنین اجرایی را برای بازی‌هایشان هدف قرار داده‌اند زمان می‌دهد. خوش‌بختانه بسیاری از هردو تیم داخلی و شرکا درحال ساخت روی رایانه هستند.

پس زیاد سخت نیست که بگوییم «بسیار خوب این مشخصات رایانه‌ای است که می‌توانید با چیزی که ما روی اسکورپیو می‌سازیم انتظار داشته باشید.»بنابراین این به آن‌ها اجازه می‌دهد که از این‌که توانایی و تجهیزات ارائه چنین چیزی را دارند اطمینان کسب کنند. از آن‌جایی که ما روی جعبه‌ای کار می‌کنیم که می‌تواند از ۴K واقعی و یک قاب حافظه ۴K و بسیاری از بازی‌های رایانه‌های شخصی که این ویژگی‌ها را دارد پشتیبانی کند ، این زبان یا ویژگی جدیدی نیست که ما از آن‌ها می‌خواهیم انجام دهند.من هم‌چنین در مورد محتویات پیش رو که خواهیم دید اعتماد زیادی دارم.

پروژه اسکورپیو توسط ماکروسافت به عنوان «قوی‌ترین کنسولی که تا به حال ساخته شده» نام برده می‌شود. اسپنسر مانند همه کسان قبل از او گفته که این کنسول بهترین در نوع خود است که این قضیه ایده قیمت بیشتر را به ما می‌دهد. از آن‌جایی که این کنسول قوی‌تر از ایکس‌باکس وان اِس است بنابراین قیمت‌ آن نیز بیشتر از اِس خواهد بود اما قیمت دقیق تا به اینجا یک راز باقی مانده است.

اسپنسر می‌گوید:

ما انتظار داریم که هردوی این محصولات (ایکس‌باکس وان اِس و پروژه اسکورپیو) در یک زمان در بازار باشند و یک تفاوت اجرای واضح وجود داشته باشد که تفاوت قیمت بین این دو را درک کرد.اما هم‌چنین از مردم می‌خواهم که درک کنند که اسکورپیو قرار است قوی‌ترین کنسول تاریخ باشد. من قرار نیست سعی کنم که یک رایانه آخرین مدل گیمینگ را به قیمت چند هزار دلار به شما بفروشم. ما به قیمت مورد انتظار خریداران کنسول نگاه می‌کنیم و مطمئنا هدفمان این است که چنین قیمتی را بگذاریم.

اما این یک نسخه آخرین مدل از ایکس‌باکس وان است و ما در مورد قیمت با نزدیک شدن به عرضه آن و باقی موارد بیشتر صحبت خواهیم کرد. با این حال بنده مطمئنم که یک محصول با قیمتی را عرضه می‌کنیم که بازی‌بازان احساس کنند ارزش آن را دارد.

شایان ذکر است که کنسول جدید و قوی‌تر سونی به نام پلی‌استیشن ۴ پرو به قیمت ۴۰۰ دلار عرضه می‌شود.

نظر شما در مورد اسکورپیو چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید