گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: ۱۵ دقیقه ابتدایی بخش تک‌نفره Titanfall 2

۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۷

فقط چند روز باقی مانده تا بتوانیم به تجربه Titanfall 2 بپردازیم و طرفداران برای به‌دست آوردن بازی هیجان‌زده هستند تا ببینند بازی چه چیزهایی برای گفتن دارد؛ به‌ خصوص در بخش داستانی. در حالی که هنوز تا انتشار بازی فاصله داریم، ویدیوی جدیدی از بخش داستانی آن در اینترنت منتشر شده است.

این ویدیو ۱۵ دقیقه ابتدایی بخش داستانی Titanfall 2 را به نمایش می‌گذارد که در آن می‌توان دید این بخش چگونه دنبال می‌شود و رویدادهای آن چگونه نشان داده خواهند شد. این ویدیو پر است از صحنه‌های اکشن و انفجار.

در ادامه می‌توانید به تماشای ۱۵ دقیقه ابتدایی بخش داستانی Titanfall 2 بپردازید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

به‌تازگی اعلام شده بود Titanfall 2 برای پلی‌استیشن ۴ پرو هم در دسترس قرار می‌گیرد و برخی از طرفداران انتظار داشتند بازی از سخت افزار ارتقا یافته این کنسول به‌طور کامل استفاده می‌کند و با رزولوشن ۴K نیتیو اجرا خواهد شد. با این حال، استودیوی ریسپان اینترتیمنت تایید کرد بازی در این کنسول با رزولوشن ۴K نیتیو به اجرا در نمی‌آید.

با توجه به صحبت‌های مک‌کوی، از آنجا که رزولوشن ۴K نیتیو به قدرت پردازشی بسیار زیادی نیاز دارد، Titanfall 2 در پلی‌استیشن ۴ پرو قادر به اجرا با این رزولوشن نیست:

Titanfall 2 برروی پلی‌استیشن ۴ پرو به‌صورت ۴K نیتیو اجرا نمی‌شود و اگر کسی با یک بازی در سطح AAA بتواند به این زودی‌ها به چنین چیزی دست یابد تعجب خواهم کرد. قدرت پردازشی بسیار زیادی نیاز است.

با این حال، او توضیح داد بازی در حالی که رزولوشن بالاتری در پلی‌استیشن ۴ پرو دارد، نرخ فریم آن هم ثابت‌تر خواهد بود.

Titanfall 2 همچنین دارای بهینه‌ساز روز اول است و بر خلاف استانداردهای امروزی، حجم آن فقط ۸۸ مگابایت خواهد بود. با این حال، سازندگان هیچ توضیحی راجع به بهبودهای این بهینه‌ساز ارائه نداده‌اند.

Titanfall 2 یک بازی در سبک شوتر اول شخص است که توسط استودیوی ریسپان اینترتیمنت در تاریخ ۲۸ اکتبر (۷ آبان ماه) برای هر سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید