گیفت کارت
گیفت کارت

با پایان دوره‌های بتای بازی Infinite Warfare تغییراتی براساس بازخوردهای بازیکنان در بازی اعمال خواهد شد

۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۱

بازی Call of Duty: Infinite Warfare دارای دو دوره بتا بود که اکنون پایان یافته‌اند و در نتیجه جو سیکات (Joe Cecot) به عنوان سرپرست طراحان بخش چندنفره در اطلاعیه ارسالی خود ضمن تشکر از طرفداران و بازخوردهای آنها، اعلام کرد که تغییراتی را براساس بازخوردهای بازیکنان در بازی نهایی اعمال خواهند کرد.

آقای سیکات اعلام کرد:

در این دوره‌ها ما دید خوبی در مورد نحوه بهینه‌سازی سیستم matchmaking خود و نحوه ایجاد ثبات و پایداری در سلاح‌ها و تجهیزات جدید بدست آوردیم و متوجه شدیم که چگونه بهترین کیفیت ممکن را برای مسابقات خود در زمان عرضه بازی به ارمغان آوریم.

آقای سیکات در مورد تغییراتی که بوسیله بازخوردها و اطلاعات بازیکنان در بازی اعمال خواهد شد چیزی اعلام نکرد اما اطمینان داد که آنها گام‌های موثری را در جهت بهبود بازی Infinity Ward برداشته‌اند. او گفت:

بتای باز ما چیزهایی را که نیاز داشتیم که آنها را بطور فوق‌العاده‌ای برای زمان عرضه بازی درست کنیم نشان داد و آموخت. نمی‌توانیم در انتظار زمانی بمانیم که آموخته‌های خود را در بازی اعمال کنیم و آنها را به شما نشان دهیم. بار دیگر از شما از طرف کل استودیو تشکر می‌کنم. اکنون اجازه دهید تا گا‌م‌های بلندتری را برداریم به کار خود تا زمان عرضه بازی و فراتر از آن ادامه دهیم.

فاز اول بتای این بازی از تاریخ ۱۴ تا ۱۷ اکتبر (۲۳ تا ۲۶ مهر ماه) و فاز دوم آن از تاریخ ۲۱ تا ۲۴ اکتبر (۳۰ مهر ماه تا ۳ آبان ماه) در جریان بود. بازیکنان پلی‌استیشن ۴ در هر دو فاز شرکت داده شدند اما کاربران ایکس‌باکس وان تنها در فاز ثانویه شرکت داده شدند. بازیکنان رایانه‌های شخصی در هیچیک از این دو فاز شرکت داده نشدند.

بازی Call of Duty: Infinite Warfare در تاریخ ۴ نوامبر (۱۴ آبان ماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن‌ ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. افرادی که نسخه ۸۰ دلاری این بازی را دریافت کنند، یک کپی رایگان از نسخه بازسازی شده بازی Modern Warfare را دریافت خواهند کرد. اگر این نسخه از بازی را برروی پلی‌استیشن ۴ پیش خرید کرده باشید هم اکنون امکان اجرای کمپین نسخه بازسازی شده بازی Modern Warfare را خواهید داشت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید