جزئیات بهینه‌ساز جدید بازی Overwatch اعلام شد

۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۰

جدیدترین بهینه‌ساز PTR بازی Overwatch بتازگی در دسترس قرار گرفته است و طبق اعلام بلیزارد منجر به تغییرات بزرگی در بازی خواهد شد.

جاش انگن (Josh Engen) در انجمن این بازی اعلام کرد که تغییرات اعمال شده توسط این بهینه‌ساز نهایی نخواهد بود و بعدها توسط بلیزارد مورد اصلاح قرار خواهند گرفت.

تمرکز این بهینه‌ساز برروی تغییراتی در جهت ثبات و پایداری قهرمانان بوده است. اولین تغییرات مربوط به صدمات خواهد بود که دیگر صدمات هیچ‌یک از بازیکنان نظیر Torbjorn’s turrets یا Symmetra’s sentries دیگر منجر به charge توانایی Ultimate نخواهند شد. بعلاوه هزینه Ultimate برای هر قهرمان ۲۵ درصد افزایش یافته است و بازیکنان شخصیت Mei باید ۱۵ درصد دیگر به این میزان اضافه کنند.

بزرگترین تغییر مربوط به شخصیت D. Va بوده است که سلامت او از ۱۰۰ به ۲۰۰ افزایش یافته است گرچه تجهیزات او در همان مقدار ۴۰۰ باقی مانده است و سرعت حرکات او ۲۵ درصد سریعتر شده است. scrap شخصیت Torbjorn نیز با گذشت زمان بصورت خودکار تولید خواهد شد گرچه مقدار scrap او که قابلیت جمع‌آوری از افراد دشمن را دارد به میزان ۴۰ درصد کاهش یافته است. سرعت و میزان آسیب Forge Hammer او به ترتیب ۲۵ درصد افزایش و ۲۷ درصد کاهش داشته است.

bullet damage و حداکثر bullet spread شخصیت Soldier 76 نیز هر دو افزایش یافته‌اند، این در حالی است که توانایی Nano Boost شخصیت Ana دیگر منجر به افزایش سرعت حرکات نخواهد شد. توانایی Amp It Up شخصیت Lucio نیز اکنون با ۱۰ درصد کاهش در زمان، سلامت را احیا خواهد کرد، این در حالی است که barrier شخصیت Zarya به میزان ۲۰ درصد کاهش یافته است.

انگن افزود که در پروسه PTR شاهد تنظیمات بیشتری خواهیم بود. جف گودمن (Geoff Goodman) به عنوان طراح اصلی پیش از این گفته بود که این بهینه‌ساز PTR مدت زمانی بیشتری را برای بررسی سپری خواهد کرد و تیم آنها تغییرات مختلفی را برروی شخصیت‌ها بررسی خواهد کرد. آقای گودمن همچنین قول داد که در این بهینه‌ساز شاهد تغییراتی در شخصیت Symmetra نخواهیم بود چراکه آنها به زمان بیشتر و قابل توجه‌تری برای کار برروی تغییرات این شخصیت نیاز خواهند داشت.

برای دسترسی به PTR شما نیاز به نصب بازی Overwatch برروی رایانه شخصی خود خواهید داشت، کلاینت Battle.net را باز کرده و به region/account خود بروید (در سمت راست کلید Play قرار دارد)، در نهایت PTR: Overwatch را انتخاب کنید. PTR نیاز به نصب خواهد داشت و به محض انجام این کار شما قادر خواهید بود تا تغییرات را در بازی خود ببینید.

همچنین بتازگی شاهد آیتم‌های هالووین بازی Overwatch و همچنین شاهد اولین حالت cooperative تحت نام Junkenstein’s Revenge بوده‌ایم. در این حالت بازیکنان از Eichenwalde در مقابل Junkrat، Roadhog و یک گروه از افراد مکانیکی دفاع خواهند کرد. در این حالت بازیکنان تنها قادر خواهند بود تا ۴ شخصیت Ana ،Hanzo ،McCree و Soldier 76 را انتخاب کنند.

در ادامه جزئیات بهینه‌ساز جدید PTR را مشاهده خواهید کرد:

تغییرات کلی

 • صدمات هیچ‌یک از بازیکنان نظیر Torbjorn’s turrets یا Symmetra’s teleporter دیگر منجر به charge توانایی Ultimate نخواهد شد.
 • هزینه Ultimate برای هر قهرمان ۲۵ درصد افزایش یافته است.

شخصیت D. Va

 • سلامت او از ۱۰۰ به ۲۰۰ افزایش یافته است اما تجهیزات او در همان میزان ۴۰۰ باقی مانده‌اند.
 • سرعت حرکات او به میزان ۲۵ درصد افزایش یافته است.

شخصیت Soldier 76

 • Bullet damage از ۱۷ به ۲۰ افزایش یافته است.
 • حداکثر bullet spread از ۲٫۲ به ۲٫۴ افزایش یافته است.

شخصیت Ana

 • توانایی Nano Boost او دیگر منجر به افزایش سرعت نخواهد شد.

شخصیت Mei

 • هزینه Ultimate او ۱۵ درصد افزایش یافته است.

شخصیت Lucio

 • توانایی Amp It Up او در هر ثانیه ۱۰ درصد کمتر منجر به بهبود سلامت خواهد شد.

شخصیت Zarya

 • Particle Barrier یه میزان ۲۰ درصد کاهش یافته است.
 • Projected Barrier به میزان ۲۰ درصد کاهش یافته است.

شخصیت Torbjorn

 • اکنون Scrap با گذشت زمان بصورت خودکار تولید خواهد شد.
 • مقدار scrap جمع‌آوری شده از دشمنان به میزان ۴۰ درصد کاهش یافته است.
 • Swing speed سلاح Forge Hammer به میزان ۲۵ درصد افزایش یافته است.
 • آسیب سلاح Forge Hammer به میزان ۲۷ درصد کاهش یافته است.
0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید