نمرات عنوان Titanfall 2 منتشر شد (به‌روزرسانی شد)

۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۲

تنها چندروز دیگر تا زمان عرضه عنوان موردانتظار Titanfall 2 باقی مانده است. بسیار در انتظار تجربه دومین نسخه از این سری محبوب هستند. حال نقدها و بررسی‌های مطبوعات از Titanfall 2 انتشار یافته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

استودیوی خوش ذوق ریسپان اینترتیمنت نشان داده که می‌تواند فرمول موفق خود را ادامه دهد. در ادامه نگاهی به نمرات منتشر شده می‌اندازیم. توجه داشته باشید که در صورت انتشار نمرات جدید، پست به‌روزرسانی می‌شود.

Game Informer: 9.5/10

در زمانی هستیم که عناوین شوتر یا داستان خوبی دارند یا بخش چندنفره عالی اما Titanfall 2 یک بسته کامل است. بخش داستانی فوق العاده در کنار بخش چندنفره اعتیاد آور، Titanfall 2 را برای دوست داران عناوین شوتر تبدیل به یک خرید حتمی می‌کند.

God is a Geek: 9.5/10

Digital Spy: 9/10

دومین نسخه از سری Titanfall آن ادامه‌ای که سری استحقاقش را داشت نیست اما Titanfall 2 عنوانی‌ست که در کنار بهبود فرمول نسخه قبلی، بخش داستانی فوق‌العاده‌ای نیز دارد.

TheSixthAxis: 9/10

Hardcore Gamer: 9/10

GamesRadar+: 9/10

GameSpot: 9/10

Titanfall 2 بازی است که استودیوی ریسپان اینترتیمنت باید در سال ۲۰۱۳ عرضه می‌کرد. این عنوان نه تنها مشکلات نسخه قبلی را حل کرده بلکه توانسته بهبودهای بسیار عالی را نیز در آن وارد کند. مدل‌های جدید تایتان درکنار بخش داستانی هیجان انگیز و نبرد جذاب تایتان‌ها، Titanfall 2 به ادامه فوق‌العاده تبدیل می‌کند.

PlayStation LifeStyle: 9/10

Everyeye.it: 8.7/10

Xbox Achievements: 8.5/10

JeuxActu: 8.5/10

NZGamer: 8.5/10

Game Revolution: 8/10

USgamer: 8/10

تجربه بخش داستانی Titanfall 2 لذت بخش خواهد بود اما متاسفانه بازی کوتاه است و ارزش کلی محتوای بازی نسبت به قیمتی که عرضه شده کمی زیاد است. تمام چیزی که این بازی نیاز دارد چند نقشه و ماد دیگر است.

Gameblog.fr: 8/10

 

نخستین عنوان Titanfall تنها برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود. Titanfall 2 ادامه این بازی است که در تاریخ ۲۸ اکتبر (۷ آبان ماه) برای هر سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید