وینس زامپلا جزئیاتی را در مورد بازی Star Wars استودیوی ریسپاون ارائه کرد

۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۷

ما همچنان جزئیات کاملی را در مورد بازی Star Wars که بدست استودیوی سازنده بازی Titanfall یعنی استودیوی ریسپاون در دست ساخت قرار دارد نمیدانیم اما اکنون موسس و مدیرعامل این استودیو یعنی آقای وینس زامپلا در مورد مراحلی که پیش از در دست ساخت قرار گرفتن این بازی پشت سر گذاشته‌اند جزئیاتی را ارائه کرده است.

وینس زامپلا در صحبت با آی‌جی‌ان اعلام کرد زمانیکه او از شرکت فیلم سازی جی. جی. آبرامز، یعنی بد روبات در زمان کار برروی Star Wars: The Force Awakens بازدید کرده است، افرادی در آنجا حاضر بوده‌اند که از طرفداران سرسخت کارهای گذشته زامپلا نظیر فرانچایز Call of Duty و Medal of Honor: Allied Assault بوده‌اند و آنها به زامپلا گفته‌اند که باید برروی یک بازی Star Wars کار کند.

زامپلا یکی از طرفداران بزرگ فرانچایز Star Wars است و آنطور که خود او می‌گوید، این فرانچایز جزوی از دی‌ان‌ای  او است. پس از آنکه زامپلا استیگ ازماسن (Stig Asmussen) که کارگردان بازی God of War 3 بوده است را استخدام می‌کند، در مورد امکان ساخت یک بازی Star Wars صحبت می‌کنند و استودیوی ریسپاون در این مورد درخواستی را برای شرکت الکترونیک آرتز ارسال می‌کند اما جواب ابتدایی این ناشر جوابی نبوده است که آنها دقیقاً بدنبال آن بوده‌اند. زامپلا گفت:

استیگ و من در این رابطه صحبت کردیم که “عالی نمی‌شد اگر می‌توانستیم برروی یک بازی Star Wars کار کنیم؟” سپس ما در این رابطه با الکترونیک آرتز صحبت کردیم. در ابتدا اوضاع آنطور که مد نظر ما بود پیش نمی‌رفت. بنابراین ما به کار خود ادامه دادیم و شروع به ساخت یک آی‌پی اصیل با تیم خود کردیم. بعد از این کار الکترونیک آرتز برگشت و گفت “چند لحظه صبر کنید، شاید ما بخواهیم که شما برروی یک بازی Star Wars کار کنید.” و ما قادر به ساخت این بازی شدیم. ما نمی‌توانستیم بیش از این صبر کنیم، گروه ما واقعا گروه فوق العاده‌ای است.

بله یا خیر آن آی‌پی جدید هنوز در دست ساخت قرار دارد و باید منتظر بود و آن را دید.

استودیوی ریسپاون در حال حاضر دارای چند گروه است که در حال ساخت بازی هستند، یکی از آنها برروی ساخت بازی Titanfall 2 کار می‌کند و گروه دیگر برروی بازی Star Wars، همچنین یک بازی از سری Titanfall به نام Frontline نیز برای تلفن‌های همراه هوشمند در دست ساخت قرار دارد.

زامپلا حضور چند تیم ساخت در استودیوی ریسپاون را کار خوبی اعلام کرد و گفت این کار منجر به ایجاد فرصت‌هایی برای کار برروی پروژه‌های جدید خواهد شد و امکان اعمال خلاقیت و انعطاف در بازی‌ها را محیا خواهد کرد. او در این رابطه اعلام کرد:

به عنوان یک استودیو حضور چند تیم ساخت برای ما موضوع مهمی است چراکه ما در حال توسعه قرار داریم و تلاش می‌کنیم تا بازی‌های بیشتری را تولید کنیم.

هنوز بازی Star Wars استودیوی ریسپاون بصورت رسمی معرفی نشده است. تمام چیزی که در مورد این بازی می‌دانیم این است که این بازی یک بازی سوم شخص اکشن ادونچر است که در دنیای Star Wars جریان خواهد داشت. استودیوی ریسپاون توسط سازندگان اصلی سری Call of Duty یعنی وینس زامپلا و جیسون وست تاسیس شده است.

در ادامه لیست کامل استودیوهایی که در حال ساخت بازی‌های Star Wars هستند را مشاهده خواهید کرد:

  • دایس: در حال همکاری با استودیوی مُتیو برروی ساخت نسخه جدید بازی Star Wars Battlefront که در سال ۲۰۱۷ ارائه خواهد شد.
  • ریسپاون: یک بازی در سبک سوم شخص اکشن ادونچر که تاریخ عرضه‌ای برای آن اعلام نشده است.
  • ویسرال گیمز: یک بازی اکشن جدید که در سال ۲۰۱۸ ارائه خواهد شد.
  • بایوور: در حال کار برروی Star Wars: The Old Republic
  • کپیتال گیمز: در حال کار برروی Star Wars Galaxy of Heroes
  • کریتریون: کمک در ساخت پروژه‌ای از Star Wars
0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید