نسخه Ultimate بازی Star Wars Battlefront معرفی شد

۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۴

پیش از معرفی رسمی نسخه Ultimate بازی Star Wars Battlefront از سوی شرکت الکترونیک آرتز، شایعاتی در مورد این نسخه منتشر شده بود که پس از مدتی به تایید شرکت الکترونیک آرتز رسیدند.

طبق شایعات و معرفی رسمی شرکت الکترونیک آرتز نسخه عنوان شده شامل بازی اصلی و هر چهار بسته گسترش دهنده آن یعنی Outer Rim ،Bespin ،Death Star و Rogue One: Scarif می‌باشند و این نسخه در کل شامل ۳۰ نقشه، ۱۴ قهرمان و ۱۴ حالت بازی خواهد بود. این نسخه طبق اعلام الکترونیک آرتز در ماه نوامبر در دسترس خواهد بود.

تاکنون سه بسته Outer Rim ،Bespin و Death Star برای بازی Star Wars Battlefront منتشر شده‌اند و هنوز شاهد اعلام تاریخ عرضه‌ای برای بسته‌ Rogue One: Scarif نبوده‌ایم.

طبق لیستی که توسط سایت آمازون منتشر شده است، Battlefront Ultimate Edition در تاریخ ۱۸ نوامبر (۲۸ آبان ماه) منتشر خواهد شد. طبق لیست سایت آمازون این بازی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد اما نشانه‌ای از انتشار آن برای رایانه‌های شخصی به چشم نمی‌خورد اما این موضوع بدین معنی نیست که این نسخه برای این پلتفرم منتشر نخواهد شد.

آخرین بسته گسترش دهنده بازی Battlefront، بسته Death Star بود که در ماه سپتامبر برای دارندگان سیزن پس بازی منتشر شد و در اوایل ماه اکتبر نیز در دسترس سایر افراد نیز قرار گرفت. این بسته پنج نقشه جدید بسته Death Star شامل نقشه‌های Imperial Blockade ،Defense Sector ،Power Sector ،Command Sector و Death Star Surface می‌شوند. این بسته همچنین دو سلاح جدید به نام‌های K-16 Bryar و TL-50 را به بازی اضافه خواهد کرد. همچنین دو کارت ستاره‌ای جدید نیز شامل این بسته می‌شوند که شامل laser trip mine که منجر به نابودی دشمنان شده و تداخل اسکنرهای نزدیک آن می‌شود. کارت ستاره‌ای دیگر medical droid است که امکان اعمال بهبودی و ریشارژ سایر بازیکنان حاضر در نزدیکی را فراهم خواهد کرد. این بسته همچنین شامل دو بسته نقلیه جدید برای قهرمانان خواهد بود که شامل Darth Vader’s iconic TIE Advanced X1  و Luke Skywalker’s Red Five X-wing می‌شوند. شخصیت‌های Wingman همچنین از قابلیت Wedge Antilles و Biggs Darklighter برخوردار خواهند بود و در سمت نیروهای تاریکی بازی، جنگنده‌های Victor Two و Victor Three حاضر خواهند بود. این شخصیت‌های wingman با افتخار به محافظت از Princess Leia و Palpatine مشغول به خدمت هستند. دایس همچنین تایید کرد که دو کشتی در حالت‌های Battle Station و Fighter Squadron قابلیت بازی را خواهند داشت. با آنکه نقشه‌ها، سلاح‌ها، کشتی‌ها و کارت‌های ستاره‌ای تنها برای خریداران بسته گسترش دهنده Death Star در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت اما کلیه بازیکنان ۴ تجهیزات جدید را دریافت خواهند کرد. این تجهیزات شامل X-wing خلبان و افسر می‌باشد، این در حالی است که تجهیزات مربوط به امپراطوری شامل Death Star trooper و Imperial officer می‌شوند. بعلاوه سیستم سفارشی سازی بازی دچار تغییراتی شده و اکنون بازیکنان قادر خواهند بود تا جسم و استایل سر شخصیت خود را بجای انتخاب آنها بصورت یکجا، انتخاب کنند. این حالت منجر به ایجاد صدها ترکیب از تجهیزات جدید شده است. بازیکنان همچنین وسایل نقلیه power-ups جدید را برای کلیه نقشه‌های Fighter Squadron و حالت Battle Station دریافت خواهند کرد. این وسیله‌ها امکان نابودی و کشتن سربازان دشمن را برای شما فراهم خواهند کرد که شامل B-wing ،Y-wing ،TIE Bomber و TIE Defender می‌شوند.

در کنار انتشار این بسته گسترش دهنده در تاریخ ۲۰ سپتامبر شاهد انتشار بهینه‌ساز بزرگی برای این بازی بودیم که تغییرات مختلفی را در این بازی ایجاد می‌کرد. کلیه کاربران از برطرف سازی باگ‌های موجود در بازی توسط بهینه ساز انتشار یافته بهره خواهند برد. از جمله این مشکلات می‌توان به برخی مشکلات مربوط به صدا و مشکلات مربوط به دوربین بازی اشاره کرد. همچنین نوار سلامت بازیکنان بروز رسانی شده و میزان سلامت آنها را به شکل بهتری نمایش خواهد داد. تغییراتی نیز شامل سلاح‌ها، کارت‌های ستاره‌ای و trait خواهد شد که شامل بدست آوردن این قابلیت می‌شود تا یک کارت trait را به شکل مورد نظر تجهیز کرد و این اجازه را به شما خواهد داد تا از دو trait مختلف در میدان نبرد استفاده کنید. همچنین cooldown  موجود در scout binoculars به میزان ۱۰ ثانیه کاهش یافته است. تغییراتی نیز شامل قهرمانان بازی شده است. سربازانی که تحت تاثیر Force Choke دارت ویرد قرار دارند دیگر قادر به حملات melee نخواهند بود. بعلاوه Trooper Bane مربوط به Leia از ۱۴ ثانیه به ۱۵ ثانیه افزایش یافته است. block time مربوط به Palpatine نیز به میزان ۶۰ درصد افزایش یافته است میزان آسیب lightning او نیز از ۱۵ به ۱۸ افزایش یافته است. همچنین Battlefront level cap از ۷۰ به ۹۰ افزایش یافته است، این در حالی است که کلیه بازیکنان از یک لباس جدید بهره خواهند برد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید