گیفت کارت
گیفت کارت

افزایش میزان تخفیف GIST برای بازی‌سازان ایرانی

۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۷

نمایشگاه Gaming Istanbul یا GIST ترکیه که جزو همکاران رویداد بین‌المللی TGC ایران است تخفیف خود را برای بازی‌سازان ایرانی که قصد شرکت در این نمایشگاه را داشته باشند به ۲۰ درصد افزایش داد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، حضور بازی‌سازان ایرانی در این رویداد بین‌المللی که در تاریخ ۱۴ تا ۱۷ بهمن ۹۵ برگزار می‌شود با حضور بسیاری از ناشران اروپایی اتفاق می‌افتد که می‌تواند فرصت خوبی برای بازی‌سازان و سرویس‌دهندگان ایرانی باشد تا به بازارهای اروپایی متصل شوند.

در راستای تسهیل حضور بازی‌سازان ایرانی در GIST مدیر این نمایشگاه از افزایش میزان تخفیف برای شرکت‌های ایرانی از ۱۰ به ۲۰ درصد خبر داد. رویداد GIST شامل کنفرانس‌های تخصصی و بخش B2B است که علاقه‌مندان و بازی‌سازان جهت خرید بلیت کنفرانس‌ها می‌توانند به لینکhttps://ticket.gamingistanbul.com/gist-b2b?ln=en مراجعه کرده و کد تخفیف IRGIST17 را وارد کنند. برای رزرو غرفه در بخشB2B نیز با مراجعه به صفحه https://ticket.gamingistanbul.com/gist-packs?ln=en  و وارد کردن کد IRGPAC17 می‌توانند از تخفیف ۲۰ درصدی بهره‌مند شوند.

محور اصلی نمایشگاه و سخنرانی های GIST سه حوزه ی «واقعیت مجازی»، «پایپ لاین ساخت بازی» و «بازاریابی برای بازی» خواهد بود.

براساس همکاری بین نمایشگاه GIST و TGC ایران، این همکاری‌ها دو طرفه بوده و GIST برای حضور بازی‌سازان ترکیه‌ای در نمایشگاه TGCایران تلاش خواهد کرد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید