Titanfall 2 با رزولوشن ۴K نیتیو برروی پلی‌استیشن ۴ پرو اجرا نمی‌شود

۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۳

Titanfall 2 در کنار عناوینی قرار دارد که از کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو و مزیت‌های آن پشتیبانی می‌کند. با این حال، انتظار نداشته باشید این کنسول بتواند بازی را با رزولوشن ۴K نیتیو به اجرا در آورد.

درو مک‌کوی به سایت Stevivor گفت که قدرت پردازش زیادی برای رندر کردن به ۴K نیتیو نیاز است؛ آن‌قدر زیاد که می‌گوید اگر یک بازی در سطح AAA بتواند به چنین چیزی دست یابد تعجب خواهد کرد. صحبت‌های او را در ادامه مشاهده می‌کنید:

Titanfall 2 برروی پلی‌استیشن ۴ پرو به‌صورت ۴K نیتیو اجرا نمی‌شود و اگر کسی با یک بازی در سطح AAA بتواند به این زودی‌ها به چنین چیزی دست یابد تعجب خواهم کرد. قدرت پردازشی بسیار زیادی نیاز است.

مدیر اجرایی پلی‌استیشن یعنی اندرو هاوس هم در ماه سپتامبر گفته بود اکثر عناوین پلی‌استیشن ۴ پرو به رزولوشن ۴K آپ‌اسکیل می‌شوند. مایکروسافت به نوبه خود اعلام کرد تمام بازی‌هایی که توسط مایکروسافت در دست ساخت قرار داشته باشند، در کنسول اسکورپیو با رزولوشن ۴K نیتیو اجرا خواهد شد.

مک‌کوی افزود قدرت بیشتر پلی‌استیشن ۴ پرو آن‌ها را قادر می‌سازد نرخ فریم را به‌طور ثابت‌تری برروی ۶۰ نگه دارند و این کار همزمان با دست‌یابی به رزولوشن بالاتر صورت می‌گیرد. تمام نسخه‌های کنسولی Titanfall 2 با رزولوشن پویا اجرا خواهند شد تا بازی به هر اندازه که می‌تواند خوب به‌نظر برسد.

مک‌کوی در رابطه با پلی‌استیشن ۴ پرو گفت:

این کنسول در واقع یک پلی‌استیشن ۴ سریع‌تر است. ما قادر به افزایش رزولوشن بودیم و رزولوشن سایه‌ها در سطح بالاتری قرار دارد. نرخ فریم ثابت‌تر است؛ بازی برروی تمام کنسول‌ها با رزولوشن پویا اجرا خواهد شد اما در پلی‌استیشن ۴ پرو به‌منظور حفظ نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه کمتر چنین چیزی رخ می‌دهد.

او همچنین افزود کار کردن برروی نسخه رایانه‌های شخصی به آن‌ها کمک کرد تا برای نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو هم تنظیمات گرافیکی انتخابی در نظر بگیرند. در واقع نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو بهتر اجرا می‌شود و گرافیک بهتری دارد و همچنین مشکلاتی نظیر باگ هم در آن وجود نخواهد داشت.

در اخبار دیگر از Titanfall 2 مک‌کوی همچنین گفت بهینه‌ساز نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو برروی دیسک قرار دارد. این بازی در تاریخ ۲۸ اکتبر (۷ آبان ماه) برای هر سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد اما نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو تا روز ۱۰ نوامبر (پنج‌شنبه ۲۰ آبان) در دسترس قرار نمی‌گیرد.

بازی Titanfall 2 تنها بازی نیست که یک بهینه‌ساز جهت پشتیبانی از پلی‌استیشن ۴ پرو دریافت می‌کند. سایر بازی‌های شرکت الکترونیک آرتز همچون Battlefield 1 ،FIFA 17 و Mass Effect: Andromeda نیز از این کنسول پشتیبانی خواهند کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید