جدول پرفروش‌ترین‌های بریتانیا | فقط الکترونیک‌آرتز می‌تواند الکترونیک‌آرتز را شکست دهد

۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۳

بازی Battlefield 1 که توسط شرکت الکترونیک‌آرتز انتشار یافته توانست تا پایان روز ۲۲ اکتبر (شنبه ۱ آبان) در صدر جدول پرفروش‌ترین‌ بازی‌های بریتانیا قرار بگیرد. با توجه به گزارشات، فروش هفته اول Battlefield 1 نسبت به فروش هفته آغازین Battlefield 4 و Battlefiled Hardline بیشتر بوده است.

همچنین این نکته هم افزود شد که فروش هفته اول Battlefield 1 کمتر از مقدار تولید شده Tom Clancy’s The Division توسط یوبی‌سافت برای فروش هفته آغازین بوده است. علاوه بر این، Battlefield 1 توانست یکی دیگر از عناوین خود الکترونیک‌آرتز هم کنار بزند و آن را به رتبه دوم بفرستد.

بازی Mafia 3 در رتبه سوم و پس از آن Gears of War 4 در رتبه چهارم و همچنین Batman: Return to Arkham هم توانست در جایگاه پنجم قرار بگیرد. Batman: Return to Arkham و Battlefield 1 تنها عناوین جدیدی هستند که در این هفته به جدول پرفروش‌ترین‌ها وارد شده‌اند.

کمی پایین‌تر در جدول می‌توان مشاهده کرد که Grand Theft Auto V به ۱۰ بازی پرفروش بریتانیا بازگشته و از رتبه ۱۱ به ۹ آمده است. در پایان ۱۰ بازی پرفروش هم Minecraft: Xbox Edition قرار دارد که از رتبه ۱۶ تا ۱۰ پیشرفت کرده است.

در ادامه می‌توانید لیست کامل را مشاهده کنید. این جدول‌ها فروش دیجیتالی بازی‌ها را به حساب نیاورده‌‌اند بنابراین شاید در حقیقت جدول شکل متفاوتی داشته باشد:

به تفکیک پلتفرم‌ها

پلی‌استیشن ۴

ایکس‌باکس وان

رایانه‌های شخصی

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید