معرفی جامع بازی League Of Legends | قسمت دوم: معرفی Darius

۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰

مطمئنآ در مورد بازی League Of Legends شنیده‌اید، عنوانی که در مدت زمانی نه چندان طولانی پس از انتشار توانست در میان علاقه مندان به بازی‌های آنلاین از محبوبیت بالایی برخوردار شود. وجود گیم پلی اعتیاد آور، شخصیت سازی بسیار خوب قهرمانان بازی، سرورهای قدرتمند و … همگی دست به دست هم داده اند تا عنوان League Of Legends را به محبوب ترین بازی آنلاین در سطح جهانی تبدیل کنند. به یاد داشته باشید که این بازی بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. تصمیم گرفته‌ایم تا در قسمت‌های مختلف شما را با این بازی بیشتر آشنا کنیم. در هر قسمت یک قهرمان بازی بصورت کامل برای شما عزیزان معرفی می‌شود. این معرفی شامل زندگینامه قهرمان مورد نظر، اسکین‌ها، کمبوهای مختلف، آیتم‌های مخصوص هر قهرمان، نقش قهرمان در بازی و … می‌شود.

پیشنهاد می‌کنم اگر طرفدار بازی‌های آنلاین تیمی هستید و تا به حال عنوان League Of Legends را تجربه نکرده‌اید، زمان را از دست ندید !

اگر قسمت اول این مقاله را هنوز مطالعه نکرده‌اید، در اینجا می‌توانید با محیط و چگونگی انجام بازی بیشتر آشنا شوید.

این مقاله و راهنمای کامل قهرمانان بازی League Of Legends، بصورت اختصاصی برای اولین در سطح کشور از سایت بزرگ گیمفا برای شما بازیبازان ایرانی بصورت هفتگی منتشر می‌شود.

***

( Darius ( the Hand of Noxus

* مشخصات کلی این قهرمان: 

قیمت این قهرمان: ۴۸۰۰ IP  / ۸۸۰ RP

نقش اولیه: Fighter                      نقش ثانویه: Tank

جنسیت: مرد

دارای نوار سلامتی و نوار مانا

تاریخ ساخت این قهرمان: ۲۳_۵_۲۰۱۲

لاین تخصصی این قهرمان: Top ( لاین بالای نقشه )

لقب این قهرمان: the Hand of Noxus

* آمار کلی این قهرمان: 

! نکته: آمارهایی که در قسمت زیر مشاهده می‌کنید مربوط به سطح ۱ تا سطح ۱۸ هر قهرمان در طی یک بازی می‌باشد.

Health ( میزان سلامتی ) : ۵۸۲ _ ۲۲۸۲

Health Regen ( سرعت بازیابی سلامتی در زمان بازی ) : ۹٫۸۵ _ ۲۶

Mana ( مانا ) : ۲۶۳ _ ۹۰۱

Mana Regen ( سرعت بازیابی مانا در بازی ) : ۶٫۵۸ _ ۱۲٫۵

Melee ( قدرت مبارزات تن به تن ) : ۱۷۵

Attack Damage ( میزان آسیب وارد کننده در هر ضربه ) : ۵۵٫۹ _ ۱۴۱

Attack Speed ( فاصله زمانی بین هر ضربه که به دشمن وارد می‌شود ) : ۰٫۶۲۵ (+ ۰ – ۱۷%)

Armor ( میزان دفع ضربات از راه نزدیک دشمن ) : ۲۹٫۹ _ ۹۷٫۹

Magic Resist ( میزان دفع قدرت‌های جادویی دشمن ) : ۳۲٫۱ – ۵۳٫۴

Movement Speed ( سرعت جابجایی در بازی ) : ۳۴۰

***

* زندگینامه Darius:

هیچ سمبلی در Noxian بالاتر از Darius وجود ندارد، بی پروا ترین و سرسخت ترین جنگجوی این سرزمین!

او در کودکی یتیم شد و باید از همان دوران برای زنده ماندن خود و برادر کوچکترش Draven با زندگی می‌جنگید. با گذشت زمان او به ارتش ملحق شد و در حال حاضر قدرت و توانایی یک سرباز کار کشته را دارد.

اولین تجربه جنگی Darius در یک نبرد بسیار سخت با ارتش Demacia رقم خورد، وقتی که سربازان ارتش Noxian از فرط خستگی نایی برای ادامه جنگ نداشتند و از نظر نیرو از جنگجویان کمتری نسبت به ارتش دشمن برخوردار بودند… فرمانده ارتش Noxian با دیدن این وضعیت فرمان غقب نشینی داده بود اما عقب نشینی چیزی نبود که در ذات Darius باشد و او این فرمان را قبول نکرد، ناگهان از صف ارتش خارج شد و با گامهای سریع و بلند خود را به فرمانده رساند و با یک چرخش تبر غول پیکر Noxian Guillotine.png خود سر او را از تنش جدا کرد. همه ارتش از این شجاعت او وحشت زده شدند و کسی جرعت عرض اندام در برابر Darius را نداشت… ناگهان Darius به سمت ارتش دشمن حمله ور شد و ارتش Noxian نیز به دنبال او دوباره راهی میدان نبرد شدند، اینبار با قدرتی دوباره و غیرتی مثال زدنی به نبرد با دشمنان پرداختند. بعد از یک نبرد طولانی و خسته کننده این ارتش Noxian بود که با رهبری Darius به پیروزی رسید…

بعد از اینکه Darius قدرت خود را در میدان جنگ به همگان ثابت کرد، چشمان خود را به سوی محل تولد خود دوخت، او میدید که سرزمین او پر از ضعف و ویرانی است، انسان‌هایی حریص و اشراف زادگانی از خود راضی و بی‌لیاقت، قدرت و شکوه سرزمین او را از بین برده بودند. Darius تصمیم گرفت که عظمت و شکوه را به این سرزمین برگرداند، او بر خود این وظیفه را میدید که باید نحوه رهبری و حکومت حاکم بر این سرزمین را تغییر دهد. او تمام کسانی که لیاقت نشستن بر جایگاه حکومت را نداشتند را شناسایی کرد و به بیرحمانه ترین شکل ممکن همه آن‌ها را از بین برد.

بسیاری از مردم شاهد بودند که Darius در حال جمع آوری ارتشی برای بدست آوردن قدرت اصلی در Noxian بود اما او برنامه دیگری برای تصاحب تاج و تخت داشت… او در این راه با شخصی آشنا شد با نام Jericho Swain Swain، کسی که توانست او را شیفته استعداد و توانایی‌های فردی خود کند، Darius در او مردی را دید که می‌تواند با فکر و اراده پولادی خود سرزمین Noxus را به دوران پرشکوه خود برگرداند، با کمک Swain و یاران وفادار Darius، سرزمین Noxus مسیری رو به شکوه و عظمت را در پیش گرفته است و چیزی تا دستیابی به قدرت اصلی Noxus Hemorrhage.png نمانده است.

” ارتش متحد Noxus می‌تواند بر دنیا حکومت کند و سزاوار این جایگاست. ” _ Darius Darius

***

* قدرت‌های Darius در بازی:

Passive ( قدرت پنهان ) : Hemorrhage

Darius ضربات معمولی خود را با شیوه خاصی به دشمنان وارد می‌کند و همین موضوع باعث می‌شود حریف مقابل دچار خونریزی شود. هر پنج ضربه‌ای  که شما بر بدن قهرمان مقابل خود وارد می‌کنید موجب خونریزی بیشتری می‌شود و در ضربه پنجم Darius وارد حالت Noxian Might می‌شود، با رسیدن به این حالت میزان آسیب شما بر دشمنان چندین برابر می‌شود.

Q  ( قدرت مخصوص اول ): Decimate

Darius تبر خود را بلند کرده و بصورت دایره وار به دور خود می‌چرخاند. حریفانی که تیغه تبر به آنها اصابت کند آسیب بیشتری نسبت به حریفانی که دسته تبر به آنها برخورد کند، دریافت می‌کنند. به ازای هر حریفی که تیغه تبر به آنها برخورد کند، Darius مقداری از سلامتی خود را بازیابی می‌کند.

W ( قدرت مخصوص دوم ): Crippling Strike

با فعالسازی این قدرت، ضربه بعدی Darius زخم عمیقی بر روی بدن حریف ایجاد می‌کند، بر اثر این ضربه حریف مقابل خونریزی کرده و سرعت حرکت آن کم می‌شود.

E ( قدرت مخصوص سوم ): Apprehend

با فعالسازی این قدرت، Darius مقداری از میزان دفع آسیب زره ( Armor ) حریف مقابل را کاهش می‌دهد. Darius تبر خود را به سمت حریفان می‌برد و هر دشمنی که در تیررس تبر قرار گیرد به سمت او کشیده می‌شود.

R ( قدرت نهایی ): Noxian Guillotine

Darius به سمت دشمن خیز برمیدارد و با یک پرش بلند ضربه بسیار مرگباری را بر سر حریف وارد می‌کند، بر اساس هر Hemorrhage ) Passive )  فعال بر روی حریف مقابل، میزان آسیب وارد شده توسط Darius افزایش می‌یابد. اگر Darius بتواند با استفاده از قدرت نهایی خود هدف خود را جا در جا از بین ببرد، این قدرت نهایی برای مدت کوتاه دوباره بازیابی می‌شود و Darius بلافاصله می‌تواند از این قدرت برای از بین بردن دشمن دیگری اشتفاده کند.

***

* ساختار Darius در بازی ( Darius Build ):

۱ . آیتم‌های پیشنهادی ( این آیتم‌ها به وسیله نویسنده مقاله برای این قهرمان به شما پیشنهاد شده است ):

آیتم‌های شروع بازی Darius:

۰۳

 

 

 

 

آیتم‌های کلی AD Tank ) Darius ):

The Black Cleaver ۳۱۱۱ ۳۷۴۲ ۳۰۶۵ ۳۱۴۳ ۳۰۲۶

 

 

 

۲ . ترتیب ارتقا قدرت‌های اصلی و نهایی Darius:

 

 

 

 

 

 

۳ . نحوه چینش Runes مخصوص Darius:

 

 

 

 

 

 

۴ . نحوه چینش Masteries مخصوص Darius:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

۵ . Spell های پیشنهادی برای Darius:

 

 

 

 

 

۶ . Darius در برابر قهرمان‌های زیر ضعیف است:

 

 

 

۷ . Darius در برابر قهرمان‌های زیر قوی است:

 

 

 

 

***

* یاران Darius:

 

 

 

* رقیبان Darius:

 

 

 

* دشمنان Darius:

 

 

 

 

***

* اسکین‌های Darius:

***

* اطلاعات عمومی Darius:

  • Darius دارای ۱ متر و ۹۶ سانتی متر قد و ۱۲۱ کیلوگرم وزن می‌باشد.
  • Darius اولین قهرمان بازی بود که انیمیشن مخصوص در هنگام بازگشت ( Recall ) Recall.png و در هنگام استفاده از اسپل تلپورت ( Teleport ) Teleport.png دریافت کرد.
  • Darius و برادر کوچکترش، Draven Draven، اولین قهرمانانی در بازی بودند که باهم دیگر نسبت فامیلی داشتند و بصورت متوالی معرفی شدند.
  • Darius یکی از یازده قهرمانی است که در قدرت‌های خود هیچ آسیب جادویی ( Ability Power ) به حریفان وارد نمی‌کند.
  • جالب است بدانید که نام Darius الهام گرفته شده از نام داریوش، پادشاه هخامنشی می‌باشد.
  • Darius به رتبه و مقام اهمیت خاصی نمی‌دهد و فقط هدف او خدمت به سرزمینش می‌باشد.
  • Darius شخصیت دیوانه‌ای نیست، او فقط در هنگام مبارزات تبدیل به یک ماشین کشنده بی‌رحم می‌شود!
  • Darius شخصیت مغرور و در عین حال خونسردی دارد.

 

***

دوستان عزیز معرفی کامل این قهرمان به پایان رسید و امیدوارم اگر به Darius در بازی علاقه مند هستید این مقاله به شما کمکی در راه پیشرفت در بازی کرده باشد. اگر سوالی راجع به این قهرمان دارید در قسمت نظزات عنوان کنید تا پاسخ داده شود. در هفته آینده نیز راهنمای کامل یک قهرمان دیگر در بازی بزرگ League Of Legends برای شما عزیزان منتشر می‌شود. با ما همراه باشید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید