فضای مادهای نسخه بازسازی شده بازی Skyrim برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان اعلام شد

۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۸

با نزدیک شدن به زمان عرضه نسخه بازسازی شده بازی The Elder Scrolls V: Skyrim، شرکت بتسدا جزئیات بیشتری را در مورد آن به اشتراک گذاشت.

در یک پرسش و پاسخ، شرکت بتسدا مشخص کرد که فضای مورد نیاز برای مادها برروی پلی‌استیشن ۴ یک گیگابایت خواهد بود و برای ایکس‌باکس وان پنج گیگابایت، این اختلاف از بازی Fallout 4 شروع شده بود که مادها به دو گیگابایت فضا برروی ایکس‌باکس وان نیاز داشتند اما برروی پلی‌استیشن ۴ به ۹۰۰ مگابایت.

این جزئیات در حالی ارائه می‌شود که طبق توافق سونی و بتسدا، اجازه دسترسی خارجی به مادهای بازی Skyrim برروی پلی‌استیشن ۴ وجود نخواهد داشت بنابراین فضای ۱ گیگابایتی اعلام شده کافی بنظر می‌رسد. هر زمان که دوست داشته باشید این قابلیت را خواهید داشت تا یک ماد را حذف و ماد دیگری را بجای آن نصب کنید بنابراین این محدودیت فضا برای شما دردسری ایجاد نخواهد کرد.

اعلام فضای مورد نیاز مادها برروی پلی‌استیشن ۴ در حالی صورت می‌گیرد که پس از ماه‌ها تاخیر، شرکت بتسدا اعلام کرد که علت اصلی عدم ارائه مادها برای کنسول پلی‌استیشن ۴ بازی‌های Fallout 4 و Skyrim Special Edition، شرکت سونی می‌باشد. این در حالی بود که مدت‌ها از زمان پشتیبانی مادهای بازی Fallout 4 برروی رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان زمان می‌گذشت اما مدتی پیش شرکت بتسدا خبر از برطرف شدن مشکلات و اختلافات با شرکت سونی داد و اعلام کرد که دو بازی  Skyrim و Fallout 4 برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ بلاخره از ماد پشتیبانی خواهند کرد.

نسخه بازسازی شده The Elder Scrolls V: Skyrim در ۲۸ اکتبر (۷ آبان ماه) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید