بازی Titanfall 2 از زمان انتشار قابلیت پشتیبانی از پلی‌استیشن ۴ پرو را خواهد داشت

۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۹
اولین نقشه مربوط به بسته الحاقی جدید بازی Titanfall 2 منتشر شد

بزودی شاهد انتشار بازی Titanfall 2 استودیوی ریسپاون خواهیم بود که طبق اطلاعات پیشین قرار است از پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی کند. بتازگی درو مک کوی (Drew McCoy) به عنوان تهیه کننده تایید کرده است که قابلیت پشتیبانی از پلی‌استیشن ۴ پرو از روز انتشار در این بازی امکان‌پذیر بوده و این قابلیت در دیسک‌های بازی گنجانده شده است.

پیش از این با خبر شده بودیم که بازی Titanfall 2 همچون سایر بازی‌ها، با دریافت یک بهینه‌ساز قابلیت پشتیبانی از پلی‌استیشن ۴ پرو را خواهد داشت اما این اولین باری است که می‌شنویم این بهینه‌ساز از روز انتشار بازی یعنی در تاریخ ۲۸ اکتبر (۷ آبان ماه) در دیسک‌های بازی موجود خواهد بود.

بازی Titanfall 2 تنها بازی نیست که یک بهینه‌ساز جهت پشتیبانی از پلی‌استیشن ۴ پرو دریافت می‌کند، سایر بازی‌های شرکت الکترونیک آرتز همچون Battlefield 1 ،FIFA 17 و Mass Effect: Andromeda نیز از این کنسول پشتیبانی خواهند کرد.

این در حالی است که کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو تا تاریخ ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان ماه) عرضه نخواهد شد.

پلی‌استیشن ۴ پرو شرکت سونی ۴۰۰ دلار قیمت داشته و دارای یک هارد یک ترابایتی خواهد بود که قابلیت جایگزینی آن وجود خواهد داشت.

 

بازی Titanfall 1 تنها برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود. ادامه این بازی در تاریخ ۲۸ اکتبر (۷ آبان ماه) برای هر سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید