هیچ یک از مراحل ساخت بازی The Elder Scrolls 6 هنوز شروع نشده است

۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۳
رویداد ویژه بازی Elder Scrolls Online آغاز شد

با توجه به اظهارات مدیر شرکت بتسدا در رابطه با زمان ساخت و انتشار بازی The Elder Scrolls 6، مشخص شده است که طرفداران برای تجربه سری جدید بازی باید مدت زمان زیادی را به انتظار بنشینند. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

شرکت محبوب بتسدا به‌تازگی بصورت شفاف عنوان کرده است که تیم آنها در حال حاضر هیچ فعالیتی در رابطه با ساخت سری ششم بازی The Elder Scrolls ندارد اما به طرفداران خود این وعده را داده است که قسمت جدید این سری بصورت قطعی در آینده طراحی و تولید خواهد شد. شرکت بتسدا در حال حاضر عناوین دیگری در دست ساخت دارد که تمرکز خود را بیشتر بر روی ساخت هر چه بهتر این بازی‌ها گذاشته است.

پیش از این حرف‌ها و شایعات بسیار زیادی پیرامون ساخت سری جدید بازی The Elder Scrolls به گوش می‌رسد که هیچکدامشان خبری رسمی محسوب نمیشد تا اینکه بالاخره پت هاینس از شرکت بتسدا با ارسال پستی در شبکه اجتماعی توییتر خیال همه هواداران را راحت کرد. به گفته او عنوان The Elder Scrolls 6 در حال حاضر در هیچ مرحله‌ای از ساخت، حتی در مرحله پری آلفا نیز قرار ندارد.

وقتی که یکی از کاربران در این رابطه با سوالات زیادی به استقبال هاینس رفت او در جواب بصورت خیلی واضح عنوان کرد که حرفی که در ابتدا زدم به نوعی یک خبر نامعلوم و مرموزی نبود و به شما اطمینان می‌دهم که در حال حاضر حتی یک نفر هم در شرکت ما بر روی The Elder Scrolls 6 مشغول به کار نمی‌باشد. در واقع سیستم کاری شرکت بتسدا بدین صورت است که برای ساخت هر بازی یک چرخه ساخت طولانی را طی می‌کند و عجله‌ای برای تولید عناوینی با سرعت بالا در مدت زمان کم ندارد و با توجه به این موضوع زمان زیادی تا عرضه نسخه ششم بازی The Elder Scrolls در پیش داریم. شاید کلید موفقیت در گرو همین حساسیت‌هاست!

سری بازی‌های The Elder Scrolls برای بسیاری از بازی‌بازان از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است و بسیاری از طرفداران دوست داشتند تا بزودی بتوانند نسخه جدیدی از این سری را جانشین Skyrim کنند که متاسفانه این اتفاق در آینده نزدیک رخ نخواهد داد اما خبر انتشار نسخه بازسازی شده Skyrim نیز بسیار دلچسب است و تجربه دوباره آن خالی از لطف نیست!

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید